Фільм Артефакт


Артефакт
Рік:  2009
Країна:  Росія
Режисери:  Андрій Соколов
Жанр:  мелодрама, фантастика
Прем’єра (в Україні):  02.04.2009
Прем’єра (у світі):  26.02.2009
Тривалість:  90 хв
Вікові обмеження (років):  14
Дистриб’ютор:  Aurora Films
Рейтинг IMDB:  3.20/10 (Голосів: 138)

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

2.8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 4

Опис фільму Артефакт

Двоє незнайомих один з одним людей вирушають в спільну подорож з Москви до моря на південь. Віктор — у минулому успішний програміст, творець віртуального бестселера — програми під назвою «Артефакт». Але  його життя надламано трагедією, загинула кохана дружина. 

Його супутниця — фотожурналістка; ексцентрична і нахабна дівиця, друкується в модних виданнях. В кожного з них — своє минуле і свій мотив для цієї подорожі. Їх маршрут з дощової Москви до тепла півдня, від відчуження до зародження почуття, яке проходить перевірку глибоко інтимними спогадами. 

Мандрівники переживають несподівані пригоди, бачать сотні обличь, пересікають величезну країну. Все це вирішено в колоритних мікроновелах. Поступово герої усвідомлюють, що подорож проходить не в одному, а в двох просторах: реальність перетікає в світи фантазій, реалізовуючи бажання героїв, інколи вельми небезпечні...


Фільм Артефакт Дивитися онлайн

Рецензії на фільм Артефакт

03 квітня 2009
Казалось бы, когда кажется, что самое худшее уже позади и в России научились снимать кино – пусть не всегда оригинальное, но такое, которое можно смотреть без отвращения, находятся самородки, которые за мгновение, а точнее за 1 час 24 минуты это заявление с лёгкостью опровергают. Знакомьтесь - режиссёр Андрей Соколов, сценарист... Детальніше
Игорь ДаровскийІм’я:
22 вересня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 05 червня 2013 16:32
0
хороший легкий фильм.смотрел с улыбкой на лице.а то все про умников ментовских и      умниц .надоели
.
Гость
Гость 27 липня 2009 12:36
0
ГАВНО
.
Antiscaliger
Antiscaliger 22 березня 2009 16:45
0
Фильм вообще не понравился. Сюжетная линия тянет только на мелодраму, но никак не на фантастику. Резюме: кино на раз, посмотреть .... (любителям) Заворотнюк.
.
Серёга
Серёга 12 березня 2009 08:54
0
После просмотра фильма впечатление так себе, картина из разряда "посмотрел и забыл". сюжет слабоват, да и игра актеров тоже.  А вот сцена с Харламовым очень даже смешная, самый позитивный момент за весь фильм. Только для домашенго просмотра, не более.
.

Схожі фільми