Увійти через
facebook
 

Фільм Батько та Син


Babam ve O?lum
Рік:  2005
Країна:  Туреччина
Тривалість:  108 хв

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Опис фільму Батько та Син

Маленький Деніз, який втратив свою матір підчас військового перевороту у 1980 р. сім років тому, вирушає в дорогу, що веде на ферму, розташовану на Егейському морі. Вона належить його дідові, який посварився з його батьком, через що хлопчик його ніколи не бачив.

У далеких 80-их Хусейн (дідусь), дізнавшись про те, що його син Садик (батько Деніза), якого він відправив на навчання, замішаний у подіях, які передували політичному перевороту,  викинув сина зі свого життя. Але не дивлячись ні на що, Садик змушений повернутись до рідної оселі, через те, що йому більше нікому залишити маленького хлопчика.

І Ось Деніз опиняється в сільській хатині в оточенні привітної але, злегка, ненормальної родини. Довкола нього дивні люди: постійно ображена тітка, бабуся, яка водить трактор та розмовляє по рації, невістка, завішена браслетами від зап’ястку до шиї та наївний дядечко.

У той час, як його батько займається політичною діяльністю, маленький хлопчик зуміє розтопити лід у стосунках між батьком та дідусем.

Код сторінки на твій  блогфорум

Рецензії на фільм Батько та Син

На цей момент рецензії немає. Ви можете бути першим її автором!


Ім’я:
22 жовтня 2019
Ваш коментар