Фільм Пограбування на Бейкер-стріт (2008)

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
Фільм Пограбування на Бейкер-стріт
 
Пограбування на Бейкер-стріт
The Bank Job
Рік: 2008
Країна: Великобританія
Жанр: кримінал
Прем’єра (в Україні): 08.05.2008
Тривалість: 110 хв
Вікові обмеження (років): 16
Дистриб’ютор: JRC Film
Рейтинг IMDB:    Пограбування на Бейкер-стріт
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.33 / 10 Голосів: 9
Опис фільму Пограбування на Бейкер-стріт
 
не відомий
Фільм від знаменитого режисера Роджера Дональдсона (13 днів, Пік Данте) і заснований на реальних подіях, що відбувалися у Великобританії в 1971 році. Після 35 років забуття ми нарешті дізнаємося про одне з найлегендарніших пограбувань банку в історії Великобританії, коли не було проведено жодного арешту і не було знайдено анінайменшого сліду викрадених грошей. Наліт на банк на Бейкер Стріт був ініційований високопоставленими офіційними особами, що намагаються дістатися до заповітного банківського ящика, в якому хазяйка одного з відомих борделів Лондона зберігала секретну інформацію. Тепер заборона на розголошення інформації про це пограбування знята британським урядом, і перед нами відкривається яскрава, закручена історія, повна таємниць, сюрпризів і неочікуваних поворотів.
 
Трейлер до фільму Пограбування на Бейкер-стріт
Фільм Пограбування на Бейкер-стріт дивитися онлайн

Рецензії на фільм Пограбування на Бейкер-стріт
Додати рецензію
 
Комедийно - конспирологический триллер Алексей Першко, 08 травня 2008
Роджер Дональдсон, некогда снимавший недурственные фильмецы образца «Выхода нет», явно запутался в хитросплетениях сюжета своего последнего сюжета. Выпутаться не помог ему даже Джейсон Стэтем. Лондон, 1971 год. К погрязшему в долгах владельцу гаража Терри (Стэтем) внезапно обращается его давняя знакомая (Саффрон Берроуз) и предлагает ограбить ... Детальніше
 
Деньги-дребеденьги Ксеркс, 07 травня 2008
"- Что там? - Куча скелетов. - Ты шутишь? Может, это шайка, которая пыталась взять банк?.." (из фильма) "- Может хватит нам заниматься ерундой? Знаешь, сколько было Моцарту, когда он написал свой первый менуэт? Пять… пять лет! - Откуда у тебя этот факт, Терри? - Прочел тату на заднице стриптизерши, Кевин." (из фильма) - Ватсон,... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
19 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гість
Гість 07 серпня 2015 20:15
норм
Рейтинг повідомлення: 0
 
PROFE7OR
PROFE7OR (Сумы) 31 грудня 2013 01:39
Хорошее вовлечение.Более продуманный сценарий.Динамизм на должном уровне, чтобы удержать от скуки претенциозного зрителя.
Неплохой криминальный сюжет, сплав психологического триллера и боевого детектива, с очень маленьким оттенком драмы, скрасит и дождливый понедельник.
Если много от фильма не требовать, то можно и удовольствие получить, и фильм со своей задачей справиться.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw