Фільм Пустище (2012)

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
Фільм Пустище
 
Пустище
The Barrens
Рік: 2012
Країна: США, Канада
Режисери: Даррен Лінн Боусман
Студія: Anchor Bay Films
Жанр: жахи
Прем’єра (в Україні): 16.05.2013
Прем’єра (у світі): 28.09.2012
Тривалість: 108 хв
Вікові обмеження (років): 18
Дистриб’ютор: Top Film Distribution
Рейтинг IMDB:    Пустище
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
4.00 / 10 Голосів: 3
Опис фільму Пустище
 

Виділивши нарешті вільний час на свою сім'ю, Річард разом з дружиною і дочкою вибираються на природу, порибалити. Вони їдуть до соснового пустища, розраховуючи серед хвойних ароматів відпочити по повній. На місці вони зустрічають групку молодих людей, які розповідають родині легенду про Диявола з Джерсі, який став причиною смерті не одного і не двох людей. Але, кого налякати вигаданими історіями? Вже точно не Річарда. Але, герою фільму належить на власній шкурі відчути весь жах почутого - з часом йому здається, що Диявол поблизу. У спробі врятувати свою сім'ю, чоловік згодом розуміє, що розум йде від нього. Може варто боятися Диявола, який ... Всередині?

Для Даррена Лінна Боусман знімати фільм в жанрі хоррор не перший досвід. Якраз ці жанром цей режисер і сценарист і прославився, тут можна згадати "Пилу", "11-11-11" і три частини "Пили", починаючи з другого епізоду. Цього разу зняв за невеликий бюджет досить локальну і напружену картину, в центрі якої поставив людину в обставини, коли він сходить з розуму і шкодить не лише собі, а й оточуючим. Сюжет для стрічки був написаний саме після зйомок стрічки "Пила II" (2005), але з фінансових причин проект на деякий час поклали на полицю. У підсумку, в 2011 році про сценарій згадали і справа пішла. Знімати спочатку було вирішено в лісах округу Джерсі, де за сюжет і відбуваються події. Але з деяких фінансових зволікань та інших обставин, знімали в околицях Онтаріо, Канада. Зняли фільм буквально за 18 днів, хоча спочатку Лінн Боусман расчитивал зробити це за 20 днів - два дні пропало через проливні дощі. Всі денні сцени були зняті практично за один день, незважаючи на те, що група металася між трьома лісами, так як фактури одного не було достатньо.

 
Трейлер до фільму Пустище
Фільм Пустище дивитися онлайн

Рецензії на фільм Пустище
Додати рецензію
 
Пилите, Даррен, пилите!.. Ксеркс, 13 травня 2013
Трудно нынче отдохнуть простому американскому труженику со своей семьей! Тут стреляют, там взрывают , кругом террористы и борцы за права сексуальных меньшинств. И даже банальный отдых на природе, что у нас ассоциируется с исключительно светлыми и близкими народу понятиями (рыбалка, "по рюмочке, по маленькой, тирлим-бом-бом", танцы нагишом у костра, купание... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
19 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Птичка
Птичка 19 травня 2013 20:31
такого отменного *овна я давно не видела. в фильме снимались персонажи из "Парк Юрского периода", прошу обратить внимание. БРЕД!!!!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw