Фільм Пустище


The Barrens
Рік:  2012
Країна:  США, Канада
Режисери:  Даррен Лінн Боусман
Студія:  Anchor Bay Films
Жанр:  жахи
Прем’єра (в Україні):  16.05.2013
Прем’єра (у світі):  28.09.2012
Тривалість:  108 хв
Вікові обмеження (років):  18
Дистриб’ютор:  Top Film Distribution
Рейтинг IMDB:  4.60/10 (Голосів: 4 384)

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

4 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 3

Опис фільму Пустище

Виділивши нарешті вільний час на свою сім'ю, Річард разом з дружиною і дочкою вибираються на природу, порибалити. Вони їдуть до соснового пустища, розраховуючи серед хвойних ароматів відпочити по повній. На місці вони зустрічають групку молодих людей, які розповідають родині легенду про Диявола з Джерсі, який став причиною смерті не одного і не двох людей. Але, кого налякати вигаданими історіями? Вже точно не Річарда. Але, герою фільму належить на власній шкурі відчути весь жах почутого - з часом йому здається, що Диявол поблизу. У спробі врятувати свою сім'ю, чоловік згодом розуміє, що розум йде від нього. Може варто боятися Диявола, який ... Всередині?

Детальніше

Фільм Пустище Дивитися онлайн

Рецензії на фільм Пустище

13 травня 2013
Трудно нынче отдохнуть простому американскому труженику со своей семьей! Тут стреляют, там взрывают , кругом террористы и борцы за права сексуальных меньшинств. И даже банальный отдых на природе, что у нас ассоциируется с исключительно светлыми и близкими народу понятиями (рыбалка, "по рюмочке, по маленькой, тирлим-бом-бом", танцы нагишом у костра, купание... Детальніше
КсерксІм’я:
23 вересня 2021
Ваш коментар
Птичка
Птичка 19 травня 2013 20:31
0
такого отменного *овна я давно не видела. в фильме снимались персонажи из "Парк Юрского периода", прошу обратить внимание. БРЕД!!!!
.

Схожі фільми