Фільм Перед північчю (2013)

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
Фільм Перед північчю
 
Перед північчю
Before Midnight
Рік: 2013
Країна: США, Греція
Режисери: Річард Лінклейтер
Студія: Castle Rock Entertainment
Жанр: драма, мелодрама
Бюджет: 3 млн. дол. США
Прем’єра (у світі): 20.01.2013
Тривалість: 108 хв
Вікові обмеження (років): 16
Рейтинг IMDB:    Перед північчю
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.67 / 10 Голосів: 3
Опис фільму Перед північчю
 

 Продовження культових фільмів "Перед світанком" та "Перед заходом". Через майже двадцять років після своєї першої зустрічі, Селін і Джессі приїжджають до Греції, країну, просочену міфами, до товариша Джессі. Зараз вони живуть у Парижі, у них двоє дітей, на перший погляд все добре, але що, якщо це не так? Час тече, зміна обстановки піде для пари точно на користь, адже останнім часом почуття колишньої романтики стало вщухати. Пейзажі барвистої Греції, сприятливий клімат, хороша компанія, які ще потрібні нитки, щоб знову скріпити колишню любов разом? А вона є, все ще така ж романтична і тепла.

Слідуючи часу навколо героїв у кадрі, "Перед північчю" розповідає про події, через 18 років після зустрічі героїв у першому фільмі. Основою для всіх трьох фільмів послужила цілком реальна зустріч самого режисера Річарда Лінклейтера і дівчини, на ім'я Емі. "Перед північчю" режисер присвятив пам'яті Емі, яка, як він дізнався після виходу першого фільму, померла під час аварії.

Відмінно спрацювавшись із Річардом Лінклайнером ще під час зйомок першого фільму, Жюлі Дельпі і Ітан Хоук із задоволенням взяли участь в роботі над продовженням. Для нього ж актори разом з Лінклайнером працювали над сценарієм, як і коли знімався "Перед заходом". Вся робота над фільмом уклалася в майже рекордні 15 днів, які припали на літо 2012 року. Зйомки проходили досить тихо. Довгий час творці не могли вирішити, коли саме почати їх, проте все склалося вдало і "Перед північчю" продовжив традицію серії і вийшов через 9 років попереднього фільму. На все пішло не більше 3 мільйонів доларів.

Як і попередні частини стрічка пройшла по кінофестивалям, першими з яких стали Sundance і Каннський, правда останній прокочував фільм поза конкурсної програми.

 
Трейлер до фільму Перед північчю
Фільм Перед північчю дивитися онлайн

Рецензії на фільм Перед північчю
 
На цей момент рецензії немає. Ви можете бути першим її автором! Додати рецензію
Коментарі
 
Ім’я
22 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw