Фільм Холостячки у Вегасі (2013)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Холостячки у Вегасі
 
Холостячки у Вегасі
Best Night Ever
Рік: 2013
Країна: США
Режисери: Джейсон Фрідберг, Аарон Зельтцер
Жанр: комедія
Прем’єра (в Україні): 06.02.2014
Прем’єра (у світі): 31.01.2014
Тривалість: 90 хв
Вікові обмеження (років): 18
Дистриб’ютор: Top Film Distribution
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
7.80 / 10 Голосів: 5
Опис фільму Холостячки у Вегасі
 

Невже тільки хлопцям можна відриватися і веселитися перед весіллям? Чотири нерозлучних подруги вирішують, що ні, надумавши перед весіллям однієї з них відірватися на повну не інакше як у Вегасі. Концерт Селін Діон, сніданок там, куди в звичайний час вони б й носа не сунулиі інші радощі йдуть до біса, коли після випадкового дзвінка судженого, майбутня наречена вирішує поміняти план. Тепер дівчаток чекає така ніч, що якщо вони і згадають вранці подробиці, то багато чого з подій вони відразу ж постараються забути. Дівчатам доведеться пережити забійний чоловічий стриптиз, тікати від незрозумілих людей, пити кращі коктейлі і насолоджуватися життям. І все це за одну ніч у Вегасі.

Для працювавших раніше над створенням таких пародійних фільмів, як "Вампірський засос", "Дуже епічне кіно" і "Дуже страшне кіно" сценаристів Аарона Зельцера і Джейсона Фриберг цей фільм став найбільш рейтинговим. Стрічка отримала маркування R, що за таблицею MPAA означає, що перегляд дозволяється "Особам, до 17 років тільки у присутності дорослого". Сам по собі фільм став самостійним проектом, а не пародією на відомі фільми, як у випадку з усіма минулими режисерськими проектами сценаристів.

В якості оператора був запрошений Шон Морер, який до цього вже працював з режисерами над декількома їх режисерськими проектами, в тому числі над їх дебютним "Кінопобачення". Знятий "живою камерою "фільм "Холостячки у Вегасі" володіє насиченими кольорами і теплими тонами.

Незважаючи на майстрів комедійного жанру, нехай з часом оцінки на твори режисерів трохи впали, стрічка "Холостячки у Вегасі" отримала багато поганих відгуків і оцінок. Фільм повторює багатьо кліше, в чому відомі кінокритики його звинувачували в першу чергу. Хоча з іншого боку, фільм цікавий тим, що режисери незважаючи на сумнівну оригінальність в сюжеті, змогли привнести свіжість у свою фільмографію.

 
Трейлер до фільму Холостячки у Вегасі
Фільм Холостячки у Вегасі Дивитися трейлер

Рецензії на фільм Холостячки у Вегасі
Додати рецензію
 
Очередной отдых в Вегасе Elen Voynova, 06 лютого 2014
Когда шла на показ ожидала увидеть очередного отвязного отдыха на все 100%, тот случай, когда на следующее утро не помнишь, что делал вчера и что вообще происходило, хорошо хоть кино не разочаровало, получила ровно столько сколько и ждала. Фильм как может себе представить зритель судя по названию, ассоциируется с «Мальчишник... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
15 липня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 13 лютого 2014 07:53
Это не фильм,  а полный БРЕД!!!!!  Зря потраченное время и деньги....
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 11 лютого 2014 13:18
Гость 10 февраля 2014 18:32
Фильм не понравился, ели дождались окончания сеанса.
Что ели?
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 10 лютого 2014 18:32
Фильм не понравился, ели дождались окончания сеанса. Зря потраченое время и деньги.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 10 лютого 2014 18:32
Фильм не понравился, ели дождались окончания сеанса. Зря потраченое время и деньги.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw