Фільм Найкраще в мені (2014)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Найкраще в мені
 
Найкраще в мені
The Best of Me
Рік: 2014
Країна: США
Режисери: Майкл Хоффман
Студія: Relativity Media
Жанр: мелодрама
Бюджет: 26 млн. дол. США
Прем’єра (в Україні): 18.12.2014
Прем’єра (у світі): 07.10.2014
Тривалість: 118 хв
Вікові обмеження (років): 12
Дистриб’ютор: Aurora Films
Бокс-офіс: 680 890 грн.
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.62 / 10 Голосів: 62
Опис фільму Найкраще в мені
 

Час, коли Доусон зустрів Аманду, був для них золотим, це був період прекрасної любові. Але було дещо, що затьмарювало їхнє щастя. Хлопець і дівчина були з різних верств суспільства, що завдавало їм чимало проблем. Саме це їх і розлучило, хоча вони так і не забули один одного. Минуло двадцять років, Аманда і Доусон знову зустрічаються, але вони пройшли чимало доріг, можливо, знайшли свої. Аманда одружена, хоча і збирається розлучатися. Доусон теж якось не зміг осісти на одному місці і знайти потрібний йому спокій. Проте, зустрівшись, вони не можуть не згадувати минуле, яке сидить глибоко в їх душах.

Книги Ніколаса Спаркса пережили не одну екранізацію і ось книга "Краще в мені" стала одинадцятою, по якій зняли фільм. Для Джеймса Марсдена, який зіграв змужнілого головного героя, це був другий проект в його фільмографії, знятого по роботах Спаркса. Минулого разу він засвітився в популярному "Щоденнику пам'яті" з Райаном Гослінгом і Рейчел МакАдамс у головних ролях.

Права на книгу студія Warner Bros. купила в червні 2011 року. Трохи більше, ніж через півроку для адаптації сценарію був найнятий Дж. Міллс Гудлоу. До кінця року студією був укладений контракт з Майклом Хоффманом, а в наступному році почався основний набір акторів, що розтягнувся до січня 2014. У жовтні 2013 встановили дату прем'єри, яка припала 17 жовтня 2014. Актор Люк Брейсі, виконавець "молодий версії" головної чоловічої ролі, був на шість років старший Ліани Ліберато. На момент зйомок йому було 25, а їй 19.

До зйомок романтичної драми "Краще в мені" приступили на початку березня 2014 року. Місцем роботи послужив штат Орлеан. На перших порах роботи над сценарієм і підборі акторського складу, роль, відведена Марсдену, приписувалася Полу Уокеру. Після смерті зірки "Форсажа" роль і дісталася Джеймсу. Це було в січні 2014 року.

 
Трейлер до фільму Найкраще в мені
Фільм Найкраще в мені дивитися онлайн

Рецензії на фільм Найкраще в мені
Додати рецензію
 
Экстремальная мелодрама Алексей Першко, 16 грудня 2014
Николас Спаркс – идеальный автор романов для домохозяек и девушек пубертатного периода, мечтающих «о большой и чистой любви». Причем от романа к роману он делает невозможное – совершенствует свой стиль, который, казалось бы, уже невозможно поднять на новую высоту. «Лучшее во мне» как нельзя лучше доказывает это, так что, как... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
20 січня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Схожі фільми
 fk tw