Фільм Чорний метелик


Black Butterfly
Рік:  2017
Країна:  США
Режисери:  Браян Ґудман
Студія:  Ambi Pictures
Жанр:  трилер
Прем’єра (в Україні):  08.06.2017
Прем’єра (у світі):  26.05.2017
Тривалість:  93 хв
Вікові обмеження (років):  16
Дистриб’ютор:  UFD
Бокс-офіс:  110 339 грн.
Рейтинг IMDB:  6.20/10 (Голосів: 12 271)

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

8.1 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 33

Очікування фільму

Ваша оцінка:
Ви не проголосували
Цей фільм чекали 64% відвідувачів

Опис фільму Чорний метелик

Пол – чудовий письменник. Колись він створював прекрасні романи. Але зараз від нього пішла дружина, а сам живе далеко від інших людей у власному будиночку. Пол знаходиться в творчій кризі й ось уже тривалий час не може написати хоч щось путнє. На його думку, алкоголь може вирішити цю проблему... Одного разу, їдучи додому, він вирішив підібрати подорожнього, щоб той мав де переночувати. З появою Джека в житті Пола почали траплятися дивні речі. Крім того, недавній незнайомець з татуюванням чорного метелика вирішує вторгнутися навіть у роботу письменника. І це тільки початок того всього, що станеться... Можливо, не варто все-таки говорити з незнайомцями?

Детальніше
Код сторінки на твій  блогфорум


Фільм Чорний метелик Дивитися онлайн

Рецензії на фільм Чорний метелик

12 червня 2017
"Писательский" триллер Брайана Гудмана (актера средней руки, делающего второй "заплыв" в полнометражную режиссуру) - римейк французской ленты Кристиана Фора, снятой почти десять лет назад, в 2008 году. Работа получилась вполне пристойная - благодаря не только Бандерасу, сыгравшему главную роль, но и неожиданной концовке. На каком-то этапе зрителю может показаться, что он... Детальніше
КсерксІм’я:
02 грудня 2020
Ваш коментар
Трамвайный Дрифт №26 на Киевской
Трамвайный Дрифт №26 на Киевской 15 червня 2017 13:20
0
Напомнило фильм "Домовой" с Хабенским. А еще у Чака Паланика была книга "Призраки", но там до абсурда аж дошло..."Нас найдут"  - кричали они, закрывая открытую дверь.
.

Схожі фільми