Фільм Бригада: Спадкоємець


Бригада: Наследник
Рік:  2012
Країна:  Росія
Режисери:  Денис Алексєєв
Жанр:  бойовик, кримінал
Прем’єра (в Україні):  13.12.2012
Прем’єра (у світі):  29.11.2012
Тривалість:  102 хв
Вікові обмеження (років):  16

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

4.4 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 8

Опис фільму Бригада: Спадкоємець

Фільм є ідейним продовженням життя героїв телесеріалу "Бригада". Однак акцент зміщений в історію сина Олександра Бєлова - Івана. Це Кіно про сучасну Росію. Про те, що у всіх на вустах: політику, корупцію, цинізмі великого бізнесу і спецслужб. Про нове покоління, яке, дізнавшись правду про нечистий бізнес батьків, не йде по їх стопах, а вибирає новий шлях. Для них важливі поняття честі, любові і Батьківщини. Герой, що комфортно жив за кордоном, тим не менш, вибирає Росію (на відміну від серіалу) і залишається жити в ній, сподіваючись привнести ці ідеали в життя своїх близьких і країни в цілому.

Код сторінки на твій  блогфорум

Фільм Бригада: Спадкоємець Дивитися онлайн

Рецензії на фільм Бригада: Спадкоємець

14 грудня 2012
Уж давно минули те ностальгические времена, когда у каждого второго на улице мобильник распевал один и тот же до боли знакомый и заезженый рингтон, в котором, переждав мелодию, мужественный голос с придыханием говорил: "Бригада!.." Да-да, знаменитый хит группы "Триплекс" (некогда создавшей также весьма занятную переделку "Собаки Баскервилей")... Детальніше
КсерксІм’я:
19 червня 2021
Ваш коментар
Vladimirus
Vladimirus 19 грудня 2012 15:41
0
- Как можно снимать такое говно?
- Бабло-то ведь надо как-то отмывать!
.
Гость
Гость 18 грудня 2012 18:09
0
мне понравился. На роль главного героя парень подошел) даже интерестно получилось!)
.
Гость
Гость 18 грудня 2012 18:06
0
ну очень классный фильм!)
.
Гость
Гость 18 грудня 2012 14:53
0
Полный отстой !!Более дешево снятого фильма я давно не видела.  Абсурдные комбинированные съемки и это в наше то время кинотехнологий! Я так ждала этот фильм и так разочаровалась , подбор актеров вообще отстойный, сделать сыном Саши Белого - сына Макаревича , какой то недоросль , с полным отсутствием актерского мастерства . про актерский талант вообще молчу. Вообщем я разачарована .
.

Схожі фільми