Фільм Британський театр в кіно: Сон в літню ніч


British theater: A mid summer night's dream
Рік:  2014
Країна:  Великобританія
Жанр:  комедія, спектакль
Прем’єра (у світі):  15.07.2014
Тривалість:  177 хв
Вікові обмеження (років):  16

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Опис фільму Британський театр в кіно: Сон в літню ніч

Три історії, три сни.

Лізандр і Деметрій закохані в одну і ту ж прекрасну афінянку - Гермію. Кожен намагається домогтися руки дівчини, однак її серце належить Лізанду. Батько Гермії вважає юнака негідною партією для дочки і тому не дає парі свого благословення на шлюб. Тоді Лізандр і Гермія вирішують покинути Афіни для того, щоб повінчатися. Однак їх планам заважає Єлена, безнадійно любляча Деметрія - вона видає втікачів. Деметрій одразу кидається навздогін, щоб повернути Гермію. Єлена вирушає слідом за ними. Але в лісі закоханих чекає дух Пек, маленький ельф, який здатний збити з шляху кого завгодно!

В цей же час цар фей і ельфів Оберон зі своєю дружиною Титанією сваряться - вони ніяк не можуть поділити між собою хлопчика-пажа Титанії. Щоб обдурити дружину, Оберон просить Пека дати їй чарівного зілля - і тоді Титанія закохується в Мотка, ткача з ослячою головою.

Сам же Моток, граючий Пірама в п'єсі, створеній для весільного торжества, вирішує, що ослина голова, подарована йому Пеком і любов Титанії - це тільки сон.

Код сторінки на твій  блогфорум

Фільм Британський театр в кіно: Сон в літню ніч Дивитися онлайн

Рецензії на фільм Британський театр в кіно: Сон в літню ніч

На цей момент рецензії немає. Ви можете бути першим її автором!Ім’я:
21 червня 2021
Ваш коментар