Фільм Голгофа (2014)

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
Фільм Голгофа
 
Голгофа
Calvary
Рік: 2014
Країна: Великобританія, Ірландія
Режисери: Джон Майкл МакДонах
Студія: Irish Film Board
Жанр: драма, комедія
Прем’єра (в Україні): 01.05.2014
Прем’єра (у світі): 19.01.2014
Тривалість: 100 хв
Вікові обмеження (років): 16
Дистриб’ютор: Артхаус Tрафік
Рейтинг IMDB:    Голгофа
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
9.40 / 10 Голосів: 5
Опис фільму Голгофа
 

Виразна драма з домішкою тонкого ірландського чорного гумору з першокласним набором британських акторів. Досить незвично почути зізнання в обличчя, що хтось хоче тебе вбити. Так сталося з батьком Джеймсом, який саме таке зізнання почув під час сповіді невідомого. Тепер у священика є час до кінця тижня, його життя закінчиться в неділю. І дивно, бо Джеймса і справді можна мало не зарахувати до святих, навіть не підкопаєшся. А час іде, чоловікові належить зібратися з думками і підозрами .

Досягнувши успіху трохи раніше свого брата з фільмом «Банда Келлі» (2003), Джон Майкл МакДонах рухається в рамках драми з елементами чорної комедії. Це явно помітно і в «Голгофі», де головну роль зіграв улюбленець братів МакДонах актор Брендон Гліссон. Ідея фільму «Голгофа» прийшла режисерові в голову під час роботи над фільмом «Одного разу в Ірландії» у 2011 році, все з тим же Гліссоном в головній ролі. Тоді і був написаний сценарій. На роль священика Джеймса актор був затверджений відразу ж після закінчення роботи над «Одного разу в Ірландії». Крім того, в кадрі відмінно виглядає і стенд-ап комік Ділан Моран, який полюбляє з'являтися на різних «тусовках» кінематографістів Великобританії.  Гумориста та інших акторів залучили на початку 2012 року, коли були зроблені перші кроки в роботі над фільмом. Вже восени робота кипіла повним ходом. Місцями основних зйомок стали графство Сайло і Дублін. Крім прокату в рамках звичайної програми широких показів по світу, фільм увійшов до програми кінофестивалів Sundance, де стрічка дебютувала в січні 2014 року, і Берлінського фестивалю кіно.

 
Трейлер до фільму Голгофа
Фільм Голгофа дивитися онлайн

Рецензії на фільм Голгофа
Додати рецензію
 
Кальвария Алексей Першко, 01 травня 2014
Ирландец Джон Майкл Макдонах, запомнившийся узкому кругу почитателей настоящего кино лентой «Ирландец», и своим вторым фильмом «Голгофа» вряд ли сыщет широкую популярность у традиционной аудитории кинотеатров. «Голгофа» - лента внешне простая, если не сказать аскетичная, исполнена массой вопросов морально-этического свойства, на которые ее автор если и пытается давать ответы, то... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
22 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
kinomania
kinomania 12 червня 2014 14:05
Ідея та зміст фільму оригінальні  та цікаві. Але режисура, на жаль, ніяк не дивує, не захоплює, не вражає.
Рейтинг повідомлення: 0
 
pol1961
pol1961 (Киев) 08 травня 2014 05:39
Лучший фильм этого года. Смотреть обязательно.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 06 травня 2014 15:01
фильм стоит ссмотреть любителям арт-хауса. не для широкой аудитории. завораживающий и непредсказуемый
Рейтинг повідомлення: +1
 
Гость
Гость 02 травня 2014 16:37
сильный фильм
с детьми не ходить
взрослым рекомендую
Рейтинг повідомлення: +1
 
Схожі фільми
 fk tw