Фільм Китайська головоломка (2013)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Китайська головоломка
 
Китайська головоломка
Casse-tête chinois
Рік: 2013
Країна: Франція
Режисери: Седрік Клапіш
Студія: Opposite Field Pictures
Жанр: комедія, романтика
Бюджет: 17 млн. євро
Прем’єра (в Україні): 08.05.2014
Прем’єра (у світі): 23.08.2013
Тривалість: 117 хв
Вікові обмеження (років): 16
Дистриб’ютор: Артхаус Tрафік
Бокс-офіс: 10 142 грн.
Рейтинг IMDB: 7.00/10 (Голосів: 12 349)
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
4.20 / 10 Голосів: 5
Опис фільму Китайська головоломка
 

Життя Ксавье і справді дійшло до того, що стало нагадувати китайську головоломку, все якось перевертається з ніг на голову, хоча і було мало не ідеальним. Здавалося б, йому 40 років і життя вже повинно налагоджуватися, так ні. Він розходиться зі своєю дружиною-англійкою, яка вирішує переїхати в Нью-Йорк. Чоловікові теж доводиться з рідної Франції летіти в США, адже як інакше йому бачитися з рідними дітьми? В Америці героєві доводиться нелегко, незважаючи на те, що це країна мрій, де надії начебто повинні стати дійсністю. Нелегальна робота, життя в китайському кварталі і нові знайомства наповнюють Ксавьє новими відчуттями, які ховають те, що йому спочатку так не подобалося.

Цей фільм за участю Ромена Дюріса та Одрі Тоту увійшов в таку собі трилогію від Седріка Клапіша. У трійку, окрім "Китайської головоломки", увійшли фільми "Іспанка" (2002) і "Красуні" (2005), де грають все ті ж Тоту і Дюріс. Крім того, "Китайська головоломка" це 11-я спільна робота режисера і Ромена Дюріса. Оскільки головний актор, дорослішаючи разом зі своїм героєм, теж має дітей, йому було легше зрозуміти і заглибитися в ситуацію, яка спіткала його персонажа. Під час роботи над стрічкою, знімальна група на деякий час припинила роботу у наслідок несподіваного лиха у вигляді урагану Сенді. Водночас це стало і невеликим плюсом, тому що було знято кілька кадрів з пустельним Нью-Йорком. Це місто не вперше з'являється в кадрі камери режисера. Перша короткометражна робота Седріка Клапіша була знята саме у Великому Яблуці. При тому, що героїня Одрі Тоту не так вже й багато повинна була говорити в кадрі на китайському, актриса все ж вирішила приділити немало часу цій мові. Таким чином жінка по дві години на день протягом шести тижнів вчилася правильно вимовляти слова, щоб її китайський в кадрі виглядав ідеальним.

 
Трейлер до фільму Китайська головоломка
Фільм Китайська головоломка Дивитися трейлер

Рецензії на фільм Китайська головоломка
Додати рецензію
 
Барселона-Лондон-Петербург-Нью-Йорк Алексей Першко, 07 травня 2014
«Китайская головоломка» Седрика Клапиша производит двоякое впечатление: с одной стороны лента завершает так называемую «трилогию Ксавье», претендующую на звание коллективного портрета поколения, начало взросления которого пришлось на начало объединения Европы; с другой стороны, во время просмотра «Китайской головоломки» не оставляет ощущение, что режиссер попал в плен самой удачной (в... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
25 червня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Схожі фільми
 
  • Юне кохання
  • Готель романтичних побаченьfk tw