Фільм № 44 (2015)

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
Фільм № 44
 
№ 44
Child 44
Рік: 2015
Країна: США
Режисери: Деніел Еспіноза
Студія: Summit Entertainment
Жанр: драма, трилер
Бюджет: 50 млн. дол. США
Прем’єра (у світі): 15.04.2015
Тривалість: 137 хв
Вікові обмеження (років): 16
Дистриб’ютор: MMD
Рейтинг IMDB:    № 44
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
7.50 / 10 Голосів: 16
Опис фільму № 44
 

Фільм ґрунтується на першій книзі трилогії, події якої розвиваються в епоху правління Йосипа Сталіна. Головним героєм фільму виступає Лев Демидов, офіцер розвідки, який знаходиться на мушці уряду. Йому потрібно провести серію розслідувань, щоб знайти маніяка, кожна новина про якого означає, що він убив чергову дитину. У той же час влада заперечує існування подібних смертей і знижує у званні сумлінного офіцера. Адже подібні злочини просто не можуть мати місце в ідеальному суспільстві. Демидову не залишається нічого іншого як вести власне розслідування і знаходити все нові дивні докази.

Раніше Том Харді і Гарі Олдман вже грали разом і "№ 44" стала їх четвертою спільною роботою. У той же час на роль Лева Демидова (Харді) під час підбору акторів пробувався і Крістіан Бейл. Венсан Кассель же замінив померлого Філіпа Сеймура Хоффмана. Для Олдмана говорити російською мовою не перший досвід. Будь-який завзятий геймер впізнає в його голосі сержанта Рєзнова, персонажа відеогри "Call Of Duty World At War".

Як вже було сказано в описі, джерелом для сценарію став сюжет, описаний британцем Томом Робом Смітом. На створення подібного сюжету автора надихнули пошуки відомого маніяка Чикатила. Слідуючи цим подіям, у книзі/фільмі показана неповноцінність бюрократичної машини в радянський час, в той час як Андрія Чикатило шукали вже ближче до дев'яностих. Провести паралелі можна при перегляді фільму "Громадянин Ікс" (1995). Книга трилогії була перетворена в кіносюжет у 2008 році.

До основних зйомок трилера "№ 44" приступили в червні 2013 року. Місцем роботи послужили локації Праги. Коли ж був написаний сценарій, то ніхто не міг знати точно, чи буде фільм знятий. Справа була в тому, що стрічка потрапила до "чорного списку" сценаріїв, які могли не виправдати викинуті на зйомки гроші.

 
Трейлер до фільму № 44
Фільм № 44 дивитися онлайн

Рецензії на фільм № 44
Додати рецензію
 
Пройдемте в номера Ксеркс, 15 липня 2015
"Номер 44" Говорят, запретный плод сладок. В самом деле, наибольший интерес к этому фильму подогревал отнюдь не его сюжет и даже не участие "звездных" актеров, сколько его тяжкая прокатная судьба: не получив соответствующего прокатного удостоверения в России (якобы, из-за "исторических трактовок" и приближающегося Дня Победы), лента автоматически "сошла с рельс" и... Детальніше
 
Фильм «Номер 44» уже интересен тем, что его появление на постсоветском пространстве связан с масштабным скандалом. За день до начала проката лишился прокатного удостоверения на территории РФ, а потом «в связи с этим» фильм был снят с проката в Белоруссии, в Украине, в Киргизии, в Казахстане, Узбекистане, а также отложен... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
22 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 17 липня 2015 13:22
Очень, очень интересный до самого конца фильм.
Рейтинг повідомлення: 0
 fk tw