Фільм Давай зробимо дитину (2013) - дивитись онлайн|трейлер|інформация про фільм, купити квитки на фільм Давай зробимо дитину - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Фільм «Давай зробимо дитину»


«Conception»
Рік:  2013
Країна:  США
Режисери:  Джош Столберг
Студія:  Rock It Productions
Жанр:  комедія, романтика
Прем’єра (в Україні):  01.08.2013
Прем’єра (у світі):  01.08.2013
Тривалість:  90 хв
Вікові обмеження (років):  16
Дистриб’ютор:  УМС
Рейтинг IMDB:  4.60/10 (Голосів: 2 542)

Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
9.00 / 10 Голосів: 4

Опис фільму «Давай зробимо дитину»

Коли пара має намір зачати дитини, це в підсумку відбувається не завжди так гладко і приємно, як може здатися. Герої фільму це дев'ять пар, кожна з яких має свої власні особливості і спільну мету. Їх об'єднує те, що вони збираються "зробити" дитину. Одне рішення, багато нюансів, які роблять це пікантне бажання частіше незграбним, ніж приємним. Іноді це смішно, а часом сумно, але майже ніколи не трагічно, що доводять герої цього фільму. Адже коли чоловік і жінка по справжньому кохають один одного, то завжди прийдуть до щасливого кінця.

Детальніше
Код сторінки на твій  блогфорум


Рецензії на фільм «Давай зробимо дитину»

На цей момент рецензії немає. Ви можете бути першим її автором!


Ім’я
26 серпня 2019
Ваш коментар

mentor_59
mentor_59 (Харьков) 10 серпня 2013 18:58
Удивительно романтический фильм. тонкий психологически, снятый живо и смешно. Весь фильм  восемь пар занимаются любовью и говорят только об этом, но у зрителя не возникает ощущения чего-то вульгарного. Поднимается тема "семейного секса", когда отношения теряют свою остроту. И как на это реагируют по-разному мужчина и женщина... Ведь мы такие разные! Удивительно, как только при таких взаимоисключающих желаниях и восприятии окружающего, нам всё же удается вместе жить и "делать детей" Наверное, это возможно только благодаря любви!  Не советую идти на фильм со второй половиной, чтобы не поссориться, так как на экране вы по очереди узнаёте себя..
Рейтинг повідомлення: 0
 

Схожі фільми