Фільм Оборонець (2015)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Оборонець
 
Оборонець
Concussion
Рік: 2015
Країна: США, Великобританія, Австралія
Режисери: Пітер Ландесман
Студія: Sony / Columbia, Village Roadshow Pictures
Жанр: драма, спорт
Бюджет: 35 млн. дол. США
Прем’єра (у світі): 10.11.2015
Тривалість: 123 хв
Вікові обмеження (років): 16
Дистриб’ютор: B&H
Рейтинг IMDB: 7.10/10 (Голосів: 78 021)
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.89 / 10 Голосів: 27
Очікування фільму  |   Ваша оцінка:
Опис фільму Оборонець
 

Дворазовий номінант Оскара Уілл Сміт у спортивній медичній драмі, знятій по реальних подіях. Американський іммігрант, доктор Беннет Омалу, зробив відкриття, пов'язане зі смертями гравців футболу. Блискучий невропатолог з'ясував, що спортсмени страждають від серйозних травм голови, викликаних частими струсами мозку. Омалу звертається зі своїми важливими доказами до Національної футбольної ліги. Але ніхто не сприймає його серйозно. Навіть більше - лікаря намагаються переконати в тому, що необхідно припинити свою боротьбу за правду. Беннет Омалу вступає на небезпечний шлях людини, що готова протистояти однійі з найпотужніших організацій у світі.

У 2005 році в журналі "Нейрохірургія" вийшла наукова стаття "Хронічна травматична енцефалопатія у гравця Національної футбольної ліги". Вона була написана авторським колективом, одним із членів якого був Б. Омалу. Сам фільм "Оборонець" заснований на статті відомого журналу "GQ" 2009 року.

З метою підготовки до зйомок, Уілл Сміт, який зіграв головну роль, а також режисер Пітер Ландесман, котрий писав і сценарій драми, спостерігали, як відбувається розтин. Беннет Омалу був одним із тих лікарів, хто цим займався. Для Ландесмана цей проект є другим у кріслі режисера, першим був "Паркленд" із Заком Ефроном і Біллі Боб Торнтоном. Він також займався сценарієм і був продюсером картин "Рабство" з Кевіном Клайном і "Вбити гінця" з Джеремі Реннером.

Відомий актор Алек Болдуін, який зіграв у "Оборонці" лікаря, теж готувався до зйомок серйозно. Він спостерігав за кількома видатними лікарями Пітсбурга.

Спочатку до обов'язків режисера повинен був приступити Рідлі Скотт, відразу після свого фільму "Вихід: Боги та Царі" з Крістіаном Бейлом і Джоелом Едгертоном. І хоча цього не сталося, Скотт залишився в проекті у якості продюсера.

Зйомки стрічки "Оборонець" почалися в жовтні 2014 року в Пітсбурзі, штат Пенсільванія.

 
Трейлер до фільму Оборонець
Фільм Оборонець Дивитися трейлер

Рецензії на фільм Оборонець
 
На цей момент рецензії немає. Ви можете бути першим її автором! Додати рецензію
Коментарі
 
Ім’я
18 липня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw