Фільм Переправа


The Crossing 3D
Рік:  2014
Країна:  Гонконг, Китай
Режисери:  Джон Ву
Студія:  China Film Group
Жанр:  драма, історія
Бюджет:  65 млн. дол. США
Прем’єра (в Україні):  23.07.2015
Прем’єра (у світі):  02.12.2014
Тривалість:  89 хв
Вікові обмеження (років):  16
Дистриб’ютор:  Галеон кино

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

7 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 10

Опис фільму Переправа

В умовах, коли життя знаходиться на невеликій відстані від смерті, всі почуття сприймаються дуже гостро. Але не краса, не надія, не мужність і не чудо здатне врятувати світ. Шанс має лише кохання, адже це єдине, що може жити поза часом і місцем.

Кохання мусить бути сильним, без нього марно чекати на спасіння. Три історії поєднаються в єдиний потік, наділений всеохоплюючим почуттям, яке повинно стати на сторону життя, подолати те пекло на землі, яке людство створило власноруч.

Парад смерті, який називається страшним словом війна, проти магії природи, яке зветься коханням. Вирішальна битва станеться на переправі.


Фільм Переправа Дивитися онлайн

Рецензії на фільм Переправа

29 серпня 2015
"Переправа" "Переправа, переправа! Берег левый, берег правый..." А. Твардовский "Василий Теркин" Эпический триллер о гражданской войне от Джона Ву (1949 год, Китай). Пули свистят, льется кровь, но люди остаются людьми: продолжают любить, верить и надеяться на лучшее. Джон Ву - живая легенда не только китайского, но и голливудского синематографа. Один его "Без лица"... Детальніше
КсерксІм’я:
20 вересня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 26 липня 2015 23:22
-1
"Белая гвардия" - по китайски. Очень масштабный и эпический фильм - любовь против гражданской войны. Это, пожалуй, для нас актуально.
.

Схожі фільми