Фільм День перемоги


День перемоги
Рік:  2018
Країна:  Україна
Режисери:  Сергій Лозниця
Жанр:  документальний
Прем’єра (у світі):  11.10.2018
Тривалість:  94 хв
Вікові обмеження (років):  16
Рейтинг IMDB:  5.80/10 (Голосів: 208)

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Опис фільму День перемоги

 В Берлінському Трептов-парку російськомовні емігранти та місцеві прихильники Комуністичної партії Німеччини відзначають 9 травня - День Перемоги. З прапорами та георгіївськими стрічками вони прийшли покласти квіти до найбільшого за межами СНГ воєнного меморіалу загиблим радянським воїнам у “Великій Вітчизняній війні”.

Цьому строкатому натовпу режисер протиставляє мовчазні й величні фігури на барельєфах меморіалу. В кадрі і за кадром майже нон-стоп лунають радянські пісні про завершення війни, але далеко не всі у фільмі погоджуються, що ця війна себе вичерпала. Де закінчується ностальгія, вшанування пам’яті загиблих і починається нове коло мілітаризації ?

Код сторінки на твій  блогфорум


Фільм День перемоги Дивитися онлайн

Рецензії на фільм День перемоги

12 жовтня 2018
В последнее время, в мире вновь, с новой силой, возник интерес к событиям Второй Мировой войны. Украинский зритель помнит шедшие в прокате «Дюнкерк» и «Темные времена», ряд очень достойных лент, таких как «Взорвать Гитлера», «Операция «Антропоид», «HHhH»(«The Man with the Iron Heart»), прошел мимо кинотеатров, но которые точно не оставят... Детальніше
NedzelnitkskyAndІм’я:
28 січня 2021
Ваш коментар