Фільм Два дні, одна ніч (2014)

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
Фільм Два дні, одна ніч
 
Два дні, одна ніч
Deux jours, une nuit
Рік: 2014
Країна: Франція, Італія, Бельгія
Режисери: Жан-П'єр Дарденн, Люк Дарденн
Студія: Les Films du Fleuve
Жанр: драма
Бюджет: 7 млн. євро
Прем’єра (в Україні): 02.10.2014
Прем’єра (у світі): 20.05.2014
Тривалість: 95 хв
Вікові обмеження (років): 16
Дистриб’ютор: Артхаус Tрафік
Рейтинг IMDB:    Два дні, одна ніч
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.63 / 10 Голосів: 13
Опис фільму Два дні, одна ніч
 

Після одного з нервових зривів, бельгійка Сандра, працююча на заводі, бере відгул. Повернувшись на роботу, жінка несподівано потрапляє в ситуацію, яка здасться неприємною кожному з вас - її збираються звільнити з роботи. Питання про звільнення Сандри виникло, коли її колеги зрозуміли, що за невеликої переробки і невеликій прибавці до зарплати, вони спокійно можуть обійтися і без неї. Щоб не втратити роботу і гроші, які їй потрібні, як матері та дружині, героїня ставить перед собою завдання переконати перед остаточним голосуванням людей, на чиїх плечах лежить її подальша доля. Що важливіше, людська гідність або ж така банальна і підла річ, як гроші?

Знімаючи фільм "Два дні, одна ніч", Люк і Жан-П'єр Дарденни спочатку мітили потрапити до конкурсної програми міжнародного Каннського кінофестивалю. Так і сталося, фільм потрапив в основний блок в боротьбі за головний приз. При цьому стрічка стала сьомою за ліком роботою із загальної фільмографії братів, яка потрапила на цей кінофестиваль в якості учасника. Першим фільмом стала кінокартина "Обіцянка" (1996). Крім того, "Два дні, одна ніч" є п'ятою за рахунком спільною роботою з актором Фабріціо Ронджоне, з яким Дарденни почали співпрацювати в 1999 році (фільм "Розетта"). Після трансляції бельгійської драми на Каннах, вона була придбана компанією Sundance Select для показів на території Америки. Якщо брати участь фільму в інших фестивалях, то його показували в Мюнхені і в Сіднеї. На території останнього "Два дні, одна ніч" виграв приз (в 2014 році).

Сценарій Жан-П'єр і Люк Дарденни написали за шість місяців, що припало на період з жовтня 2012 на березень 2013. Зйомки розпочалися влітку 2013 року, на території провінції Льєж, в місті Серена. Маріон Котійяр була взята на роль після того, як режисери зустріли її в Бельгії. Вони спускалися разом на ліфті і після зустрічі режисери ще деякий час між собою з захватом розмовляли про неї.

 
Трейлер до фільму Два дні, одна ніч
Фільм Два дні, одна ніч дивитися онлайн

Рецензії на фільм Два дні, одна ніч
Додати рецензію
 
Цена равнодушия Сергей Задко, 08 жовтня 2014
Сандра – сотрудница небольшой компании по производству батарей. Субботним утром раздается звонок, из которого ясно одно – общим голосованием ее решили уволить. Пока она из-за клинической депрессии была на больничном, начальник заметил, что коллектив вполне справляется без нее. Каждому из 16 сотрудников поставили ультиматум: тысяча евро в виде премии или... Детальніше
 
«Гараж» по-бельгийски Алексей Першко, 29 вересня 2014
Братья Дарденн, самые знаменитые бельгийские режиссеры в мире, имеют, без всякого сомнения, своих преданных почитателей. Для них – людей, четко знающих, чего ожидать от каждого нового фильма - они, кажется, и снимают свое кино. «Два дня, одна ночь» этих почитателей, скорее всего, приведет в восторг. Остальными зрителями эта лента останется... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
21 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Схожі фільми
 fk tw