Увійти через
facebook
 

Фільм Діана: Історія кохання


Diana
Рік:  2013
Країна:  Великобританія, Франція, Швеція, Бельгія
Режисери:  Олівер Хіршбігель
Студія:  Ecosse Films
Жанр:  біографія, драма, мелодрама
Прем’єра (в Україні):  28.11.2013
Прем’єра (у світі):  05.09.2013
Тривалість:  113 хв
Вікові обмеження (років):  12
Дистриб’ютор:  Артхаус Tрафік
Бокс-офіс:  81 757 грн.

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

8.2 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 6

Опис фільму Діана: Історія кохання

Раніше не розказана історія, яка сталася в житті леді Ді, незадовго до її загибелі в страшній автокатастрофі. Випадкова зустріч в одній з лондонських лікарень принесла принцесі роман із звичайним кардіохірургом Хаснатом Кханом. Це був період після розставання принцеси з принцом Чарльзом. Легка зацікавленість і зустрічі між Діаною і Хаснатом переростають у щось серйозне, яке треба було ховати і зривати, що так і не вдалося зробити до кінця. Після стількох років декількох спроб відносин, роман з Хаснатом Кханом став для жінки однією з найголовніших подій в її особистому житті.

Детальніше
Код сторінки на твій  блогфорум

Фільм Діана: Історія кохання Дивитися онлайн

Рецензії на фільм Діана: Історія кохання

14 листопада 2013
Жизнь под прицелом фотокамер - мучение еще то. Каждый твой шаг фиксируется, каждый поступок становится достоянием общественности, каждое слово доносится до ушей тысяч людей. Нельзя просто взять и пойти в клуб, выпить коктейль, послушать джаз. Приходится надевать парик, но даже в нем не чувствуешь себя спокойно. А тут еще и любовь.... Детальніше
Юрий Шевченко


Ім’я:
23 жовтня 2019
Ваш коментар
Натали
Натали 12 лютого 2014 15:23
0
Фильм замечательный, проникновенный. Очень прекрасный, добрый образ Дианы, вызывающий сочувствие и восхищение. Очень понравилось, не смотря на критику о неанглийском фильме. Да, ничего не было сказано о коронованных родственниках Дианы и их реакции на поступки леди Ди. Ноя думаю, это из деликатности, чтобы не затронуть ненужные темы.
.

Схожі фільми