Фільм The Doors: Live at The Bowl


The Doors: Live at The Bow
Рік:  2018
Країна:  США
Жанр:  документальний, музика, концерт
Прем’єра (у світі):  26.09.2018
Тривалість:  86 хв
Вікові обмеження (років):  12

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Опис фільму The Doors: Live at The Bowl

 5 липня 1968 рік Голлівуд, The Bowl На сцені — The Doors у самому розквіті. Це один з найважливіших виступів гурту та єдиний, що був зафільмований від початку й до кінця. Музиканти репетирують кожну деталь шоу та ретельно планують сет-ліст, всупереч своїм бунтарським переконанням. Перед глядачами з’являється напрочуд привітний Джим Моррісон разом з колегами, всі під LSD. Під сценою їх чекають 35 тисяч палаючих очей, серед яких був навіть Мік Джаггер.

У стрічці The Doors: Live at The Bowl ми бачимо гурт на піку своєї кар’єри. Усі подальші концерти The Doors критики та фанати тільки й порівнювали з виступом у Hollywood Bowl, бо більше ніколи не чули настільки ж проникливого «Come on baby, light my fire, try to set the night on fire...» у виконанні Моррісона.

У 2018-му ми святкуємо 50-річчя легендарного шоу. З цієї нагоди аудіо продюсер гурту, Брюс Ботнік, провів не один тиждень у студії за реставруванням стрічки. Результатом роботи стало звучання, що відносить нас назад у далекий 1968-ий: навіть Рей Манзарек, клавішник гурту, зізнався, що під час перегляду фільму він ніби пережив цей концерт знову. Фільм демонструється мовою оригіналу ( без перекладу)!

Код сторінки на твій  блогфорум


Рецензії на фільм The Doors: Live at The Bowl

На цей момент рецензії немає. Ви можете бути першим її автором!Ім’я:
17 січня 2021
Ваш коментар