Фільм Сидів голуб на гілці, міркуючи про буття (2014)

Увійти через
Реєстрація
 
100 речей та нічого зайвого
Фільм Сидів голуб на гілці, міркуючи про буття
 
Сидів голуб на гілці, міркуючи про буття
En duva satt på en gren och funderade på tillvaron
Рік: 2014
Країна: Франція, Німеччина, Швеція, Норвегія
Режисери: Рой Андерссон
Студія: Arte France Cinéma
Жанр: драма, комедія
Прем’єра (в Україні): 14.01.2016
Прем’єра (у світі): 02.09.2014
Тривалість: 101 хв
Вікові обмеження (років): 12
Дистриб’ютор: Артхаус Tрафік
Рейтинг IMDB:    Сидів голуб на гілці, міркуючи про буття
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
7.63 / 10 Голосів: 27
Очікування фільму  |   Ваша оцінка:
Опис фільму Сидів голуб на гілці, міркуючи про буття
 

Історія складається з декількох трагікомічних сюжетів. Дія відбувається в невизначеній західноєвропейській країні. Джонатан і Сем - торговці жартівливих виробів, які подорожують з місця на місце, намагаючись продати що-небудь. Іноді герої знаходяться в центрі уваги, а часом стоять у кутку, поки дивні події розгортаються перед очима глядача. Один з виступів торговців у барі переривається прибуттям короля Швеції Карла XII. Гарний хлопець просить склянку води. У цей час зовні відбувається нескінченна хода солдатів. Всі скетчі виконані в одному стилі і ритмі, але глядача легко переносять в минуле героїв, а потім назад у сьогодення.

Фільм "Сидів голуб на гілці, міркуючи про буття" є заключним фільмом трилогії режисера і сценариста Роя Андерссона. Перша частина "Пісні з другого поверху" отримала Приз журі на Каннському кінофестивалі, друга - "Ти, що живе", розповідає про шведську модель кінця світу. Остання стрічка трилогії отримала Золотого лева Венеціанського кінофестивалю у 2014 році.

Рой Андерссон повідомив, що на незвичайну назву стрічки його наштовхнула картина Пітера Брейгеля-старшого "Мисливці на снігу". На ній зображена сільська зимова сцена і кілька птахів, що сидять на гілках дерева. Режисер представив реакцію пернатих, які ставлять собі запитання, а чим це займаються люди внизу? Крім того, Андерссон був натхненний драмою Вітторіо де Сіка «Викрадачі велосипедів».

Всього фільм "Сидів голуб на гілці, міркуючи про буття" містить 39 різних скетчів. Два головних актора - Нілс Вестблом і Хольгер Андерссон також зіграли в попередній частині "Ти, що живе".

Зйомки стрічки проходили в Студії 24, що знаходиться в самому центрі Стокгольма. Вона була створена самим Андерссоном.

 
Трейлер до фільму Сидів голуб на гілці, міркуючи про буття
Фільм Сидів голуб на гілці, міркуючи про буття дивитися онлайн

Рецензії на фільм Сидів голуб на гілці, міркуючи про буття
Додати рецензію
 
Веселуха по-шведски Алексей Першко, 12 січня 2016
Шведский режиссер Рой Андерсон – фигура в современном кинематографе удивительная: одни критики взахлеб превозносят его как последнего автора, другие, приводя те же аргументы, считают его «не титаном, но белой вороной». Тучный человек на кухне в пастельных цветах пытается открыть бутылку вина и это усилие становится последним в его жизни. Два брата... Детальніше
 
Старгородский лев Ксеркс, 11 січня 2016
Эта лента получила «Золотого льва» Венецианского кинофестиваля. Наверное, ведь не зря?.. Однако, данное кино с привкусом абсурдизма будет представлять интерес только для поклонников и ценителей артхауса. Очень специфическая, скажем так, вещь... Это последняя часть трилогии после "Песен со второго этажа" (2000) и "Ты, живущий" (2007). Нетрудно увидеть,... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
17 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 14 січня 2016 09:38
Швеции Карла XII. Красивый молодой человек просит стакан воды" - Карл 12 был красивым?))))
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw