Фільм Рівні (2015)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Рівні
 
Рівні
Equals
Рік: 2015
Країна: США
Режисери: Дрейк Дорімус
Студія: Scott Free Productions
Жанр: драма, фантастика
Прем’єра (в Україні): 21.07.2016
Прем’єра (у світі): 05.09.2015
Тривалість: 101 хв
Вікові обмеження (років): 13
Дистриб’ютор: UFD
Бокс-офіс: 368 899 грн.
Рейтинг IMDB:    Рівні
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
7.62 / 10 Голосів: 52
Очікування фільму  |   Ваша оцінка:
Опис фільму Рівні
 

Сайлас живе в майбутньому, в суспільстві, названому «Колектив». Жителі цього сучасного світу - нове покоління людей, зване «Рівними». Рівні - це мирні, спокійні, ввічливі і справедливі люди, і життя в «колективі» ідеальна. У ньому не існує ні бідності, ні жадібності, ні насильства, ні емоцій ... Але над суспільством нависає нова загроза: захворювання «SOS» або «Синдром Громадської свідомо», жертви якого піддаються всьому, чого, як вони думали, уникли: депресія, вразливість , страх, любов. Якщо уряд знайде людини, зараженого «SOS», його відразу ж заберуть у Нору, після чого цю людину вже ніхто і ніколи не побачить. Коли головний герой виявляє, що він теж заражений, він стає ізгоєм, але зауважує одну людину, який, як йому здається, розуміє через що йому доводиться проходити. В цей час уряд заявляє про те, що ліки від хвороби «включених емоцій» було знайдено, і головні герої змушені шукати спосіб вижити.

Сайлас живе в майбутньому, в суспільстві, названому «Колектив». Жителі цього сучасного світу - нове покоління людей, яке називають «Рівними». Рівні - це мирні, спокійні, ввічливі і справедливі люди, і життя в «колективі» ідеальне. У ньому не існує ні бідності, ні жадібності, ні насильства, ні емоцій... Але над суспільством нависає нова загроза: захворювання «Синдром Громадської Свідомості», жертви якого піддаються всьому, чого, як вони думали, уникли: депресія, вразливість , страх, любов. Якщо уряд знайде людину, зараженого «СГС», його відразу ж заберуть у Нору, після чого цю людину вже ніхто і ніколи не побачить.

Коли головний герой виявляє, що він теж заражений, він стає ізгоєм, але знаходить одну людину, яка, як йому здається, розуміє через що йому доводиться проходити. В цей час уряд заявляє про те, що ліки від хвороби «включених емоцій» було знайдено, і головні герої змушені шукати спосіб вижити.

 
Трейлер до фільму Рівні
Фільм Рівні дивитися онлайн

Рецензії на фільм Рівні
Додати рецензію
 
Бесцветные эмоции Алексей Першко, 25 липня 2016
Любимчик фестиваля в Санденсе Дрейк Доримус попытался нетривиальным способом высказаться о любви и ее важности в современном мире, но эта его попытка в фильме «Равные», кажется потерпела фиаско. Сайлас (Николас Холт, наиболее известный публике по роли Зверя в последних «Людях Икс») – иллюстратор историй о покорении далекого космоса, которые являются одной... Детальніше
 
Служебный роман - 2053 Ксеркс, 09 липня 2016
"Равные" Картина Дрейка Доримуса демонстрирует мир сколь беспечального, столь и безрадостного будущего, в котором Кристен Стюарт становится донельзя похожей на Людмилу Прокофьевну из "Служебного романа" и (вкупе с остальным обществом) стойко отказывает себе в чувствах до прихода нео-Новосельцева в исполнении Николаса Холта... В этот мире будущего все люди - братья и сестры,... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
18 квітня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
PROFE7OR
PROFE7OR (Сумы) 30 жовтня 2017 21:50
Техногенные Ромео и Джульетта будущего. По идее фильма и собственно сюжету можно сделать было острую фантастику, чуть ли в киберпанковском ключе, или как минимум современный Солярис, но не сопливую мелодраму. Подросткам понравится и такое, но смысл фильма так и не смогли донести. Жаль.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw