Фільм Гра в правду (2013)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Гра в правду
 
Гра в правду
Игра в правду
Рік: 2013
Країна: Росія
Режисери: Віктор Шаміров
Прем’єра (в Україні): 18.07.2013
Прем’єра (у світі): 11.07.2013
Тривалість: 90 хв
Вікові обмеження (років): 16
Дистриб’ютор: Aurora Films
Бокс-офіс: 143 802 грн.
Рейтинг IMDB:    Гра в правду
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
9.00 / 10 Голосів: 6
Опис фільму Гра в правду
 

Черговий фільм від російського майстра кінопьес Віктора Шамірова. Цього разу в центрі уваги опиняться не просто людські взаємини, а їх прихована, а часто і бридка сторона. Марк, Толік і Гена вирішили згадати молодість і зустрічаються на квартирі одного з них. Їм вже за сорок, у кожного є щось на душі, що можна вилити товаришеві під чарку горілки. Щоб розбавити чоловічу компанію, господар квартири запрошує в гості Майю, їв яку вони були колись закохані. Поява жінки дає старт грі в правду.

Після кількох не зовсім вдалих кінокартин, театральний режисер Віктор Шаміров все ж зміг завоювати серця поціновувачів справжнього російського кіно. Цим початком стала стрічка "Упражнения в прекрасном" (2009). Як і попередні фільми, "Гра в правду" побудований в кращих традиціях діалогового кіно. При чому виходячи з головної локації, квартири персонажа Гоші Куценко, фільм став ще й камерним, як данина театральноый версії. Джерелом на натхнення сюжету послужила п'єса француза Філліпа Леллуша, правда в підсумку над її адаптацією попрацював не тільки режисер, а й самі актори. Однойменна п'єса проходить також і на театральних містках Росії, а не тільки в інших країнах. Самі зйомки пройшли не в рекордні, але дуже стислі терміни. Вирішивши не знімати "Гру в правду" на натурі, в справжній квартирі, Шаміров "побудував" її безпосередньо в одному з павільйонів студії. Вже через місяць після перших кроків акторів на ігровий майданчик, фільм був знятий. Ініціатором ідеї зняти фільм за п'єсою Леллуша, став Гоша Куценко. Він дуже довго шукав головного продюсера для проекту, яким у підсумку став Тимур Бекмамбетов.

 
Трейлер до фільму Гра в правду
Фільм Гра в правду дивитися онлайн

Рецензії на фільм Гра в правду
 
На цей момент рецензії немає. Ви можете бути першим її автором! Додати рецензію
Коментарі
 
Ім’я
25 квітня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 13 липня 2014 16:01
Замечательный фильм,давно не наслаждалась времопровождением у телевизора,даже как то задело за живое.Спасибо актерам и создателям фильма.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Motakejika
Motakejika 30 липня 2013 06:46
Давно скучала по советского плана фильмам, когда актерская игра на высшем уровне, каждая эмоция настолько отражена в лицах! А тупые комедии с шутками, которые крутятся вогруг фекалий и детородных органов в американских комедиях достали.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Юлия
Юлия 23 липня 2013 20:00
Фильм отличный! Время как-то уж очень быстро пролетело) Смеялись до слез и местами хотелось плакать всерьез.
Тем, кому нужна кульминация в конце, какие-то экшены и драйв...ну сходите на Росомаху, а тут жизнь, чувства, эмоции, мысли.
Фильму ставлю 9 из 10, за скорость)
Рекомендую, особенно тем, кому слегка за 30 ;)
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 23 липня 2013 05:42
фильм очень зачетный.. тот случай когда понимаешь, не в спецэффектах счастье! 4 актера на фоне одной декорации вызывали массу эмоций от хохота до слез и мурашек по коже!! хочу сходить на спектакль!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 22 липня 2013 18:49
Классный фильм!)
Рейтинг повідомлення: 0
 
татьяна
татьяна 18 липня 2013 15:49
Видела этот спектакль. Понравился. Надеюсь, что фильм будет не хуже.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw