Фільм Грінберг (2010) - дивитись онлайн | трейлер | інформация про фільм, купити квитки на фільм Грінберг - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Фільм «Грінберг»


Greenberg
Рік:  2010
Країна:  США
Режисери:  Ной Баумбах
Студія:  Focus Features, Scott Rudin Productions
Жанр:  драма, комедія, мелодрама
Прем’єра (у світі):  14.02.2010
Тривалість:  103 хв
Вікові обмеження (років):  16
Дистриб’ютор:  Aurora Films
Рейтинг IMDB:  6.10/10 (Голосів: 33 992)

Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.67 / 10 Голосів: 3

Опис фільму «Грінберг»

Роджер Грінберг стоїть на роздоріжжі. Втративши роботу він не дуже квапиться з пошуком нової. Замість цього Грінберг повертається з Нью-Йорка до Лос-Анджелеса, щоб дивитися за будинком свого успішнішого молодшого брата. Так у нього хоч би буде безкоштовне місце для проживання. У рідному місті він не знаходить розуміння ні в старих друзів, ні у колишніх колег. Бездіяльність дорослої людини одних засмучує, інших розчаровує. Лише Флоренс, особиста помічниця брата, розділяє душевну кризу Грінберга. Вона відчайдушно шукає причину бути щасливою. Але ж для цього менш всього підходить черговий дратівливий невдаха?

Код сторінки на твій  блогфорум

Фільм Грінберг Дивитися онлайн

Рецензії на фільм «Грінберг»

На цей момент рецензії немає. Ви можете бути першим її автором!


Ім’я:
23 вересня 2019
Ваш коментар
root
root (Киев) 08 жовтня 2010 14:53
0

Angel 08.10.2010 16:38:36
Роджер Гринберг стоит на перепутье..
Спасибо
.
Angel
Angel (Киев) 08 жовтня 2010 13:38
0

Роджер Гринберг стоит на перепутье. Потеряв работу, он не слишком торопится с поиском новой. Вместо этого Гринберг возвращается из Нью-Йорка в Лос-Анджелес, чтобы приглядывать за домом своего более успешного младшего брата. Так у него хотя бы будет бесплатное место для проживания.
В родном городе он не находит понимания ни у старых друзей, ни у бывших коллег. Бездействие взрослого человека одних расстраивает, других разочаровывает. Лишь Флоренс, личная помощница брата, разделяет душевный кризис Гринберга. Она отчаянно ищет причину быть счастливой. Но ведь для этого меньше всего подходит очередной раздражительный неудачник?
.