Фільм Як я тепер кохаю (2013)

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
Фільм Як я тепер кохаю
 
Як я тепер кохаю
How I Live Now
Рік: 2013
Країна: Великобританія
Режисери: Кевін МакДональд
Студія: Film4, BFI Film Fund
Жанр: пригоди, фентезі
Прем’єра (в Україні): 16.01.2014
Прем’єра (у світі): 10.09.2013
Тривалість: 90 хв
Вікові обмеження (років): 16
Дистриб’ютор: Каравелла
Рейтинг IMDB:    Як я тепер кохаю
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.80 / 10 Голосів: 20
Опис фільму Як я тепер кохаю
 

У центрі сюжету недалеке майбутнє, крізь яке проходить червона нитка кохання. Підліток Дейзі, яку насправді звуть Елізабет, просто вона не любить це ім'я, переїжджає з Америки до своїх родичів до Англії. У чужій для себе обстановці і серед незнайомих людей 15-ти річна дівчинка почуває себе спочатку чужою, однак потім звикається. Особливо прийняти новий будинок їй допомагає закоханість у хлопця на ім'я Едмунд. Раптово країна опиняється втягнутою в Третю Світову Війну, що розділяє головних героїв. Однак почуття обов'язку і кохання змушує героїв шукати зворотній шлях додому...

Поки ще юна Сірша Ронан намагається приймати пропозиції у фільмах, де їй потрібно зіграти підліткові ролі. Кінострічка "Як я тепер люблю", яка в оригіналі звучить "Як я тепер живу", заснована на книзі. Літературна основа була написана Мег Рософф і видана в 2004 році. Попередній фільм Сірша Ронан теж був заснований на добре продаваній книзі, правда вже від американського автора, яка відома своєю серією "Сутінки".

Робота над "Як я тепер люблю" почалася в 2012 році на території Уелльса, Англія. По закінченню зйомок стрічка була представлена ​​в спеціальній програмі міжнародного кінофестивалю в Торонто. В якості композитора фільму виступив композитор Йон (Джон) Хопкінс, який відомий своїми альбомами в жанрі ембієнт. А для підтримки і поділу атмосфери у фільмі, режисер Кевін МакДональд першу половину знімав "з руки", а другу частину він тримав у "статичному кадрі".

Не бажаючи фарбувати для ролі своє волосся, Сірша Ронан під час зйомок носила перуку. В одному з епізодів у актриси була загальна сцена зі своїм батьком Полом Ронаном, який теж є актором. Перед зйомками дівчина навіть не читала книгу, для неї головною основою образу став текст сценарію, над яким вона і зосередилася, працюючи над роллю.

 
Трейлер до фільму Як я тепер кохаю
Фільм Як я тепер кохаю дивитися онлайн

Рецензії на фільм Як я тепер кохаю
Додати рецензію
 
Лишь бы не было войны Ксеркс, 13 січня 2014
Во время просмотра этой военно-подростковой драмы порой посещает неожиданная мысль: какие же красивые, сокровенные уголки английской природы мы видим! Война, кровь и прочие неприятности, происходящие с героями, кажутся здесь чем-то совершенно чуждым, неестественным, просто невозможным... И дай бог, чтобы реальная война и ее ужасы никогда не... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
23 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 19 січня 2014 13:53
Гостья 2?
Рейтинг повідомлення: 0
 
Velgas
Velgas (Киев) 16 січня 2014 09:22
Интересное некоммерческое кино.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw