Фільм Кришталь


Хрусталь
Рік:  2018
Країна:  США, Росія, Німеччина, Білорусь
Режисери:  Дар'я Жук
Студія:  Vice Films
Жанр:  драма, комедія
Прем’єра (в Україні):  08.11.2018
Прем’єра (у світі):  01.07.2018
Тривалість:  95 хв
Вікові обмеження (років):  16
Дистриб’ютор:  86PROKAT
Рейтинг IMDB:  7.00/10 (Голосів: 1 352)

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

9.1 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 14

Очікування фільму

Ваша оцінка:
Ви не проголосували
Цей фільм чекали 81% відвідувачів

Опис фільму Кришталь

 Білорусь 90-их років. Після розпаду СРСР багато хто не може придумати, що робити зі своїм життям. Але ось молода ді-джейка Веля точно знає, чого хоче – виїхати до США, щоб нарешті побачити трохи світу. Дівчина вирішила подати документи на візу. Але ось проблема – для цього потрібно довести своє офіційне працевлаштування, щоб показати зв'язок із Батьківщиною. На жаль, дівчина трохи помилилася в підробленій довідці (роботи ж у неї немає), і дзвонити повинні в одну з родин маленького білоруського містечка. Веля поїхала до них і домовилася, що буде жити там тиждень, поки посольство буде перевіряти дані. Правда, у них і так багато клопоту...

Детальніше
Код сторінки на твій  блогфорум

Фільм Кришталь Дивитися онлайн

Рецензії на фільм Кришталь

04 листопада 2018
“Кришталь” – фільм про цінності та право вибору, таке нове і поки що незвичне для людини 90-х. Героїня Веля розуміє це дуже чітко, вона проговорює це в монолозі, що шокує простого провінційного хлопця, який звик, що правила – це не про вибір, їх може диктувати лише... Детальніше
vsemenova2


Ім’я:
13 серпня 2020
Ваш коментар
LoveBuzz
LoveBuzz 12 листопада 2018 10:20
+1
вот все думала, какие же фильмы о 90-х вспоминаются. "брат-2", "бригада"... это совершенная противоположность "Хрусталя", зеркальная. я бы сказала, некая романтизация того времени, чего совершенно нет в фильме Дарьи Жук.
герои тех фильмов не только приняли новые правила, для них реальность 90-х была вполне даже сносной. кто сильнее - то и круче, тот и прав. в этом смысле "Хрусталь" - действительно очень женский взгляд на 90-е, правильно говорят кинокритики.
Веля из "Хрусталя" совершенно другая, ее не бедность и убогость пугает, а отсутствие свободы быть собой, постоянное посягание всех и каждого на личные границы.
.

Схожі фільми