Фільм Кришталь (2018)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Кришталь
 
Кришталь
Хрусталь
Рік: 2018
Країна: США, Росія, Німеччина, Білорусь
Режисери: Дар'я Жук
Студія: Vice Films
Жанр: драма, комедія
Прем’єра (в Україні): 08.11.2018
Прем’єра (у світі): 01.07.2018
Тривалість: 95 хв
Вікові обмеження (років): 16
Дистриб’ютор: 86PROKAT
Рейтинг IMDB:    Кришталь
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.90 / 10 Голосів: 12
Очікування фільму  |   Ваша оцінка:
Опис фільму Кришталь
 

 Білорусь 90-их років. Після розпаду СРСР багато хто не може придумати, що робити зі своїм життям. Але ось молода ді-джейка Веля точно знає, чого хоче – виїхати до США, щоб нарешті побачити трохи світу. Дівчина вирішила подати документи на візу. Але ось проблема – для цього потрібно довести своє офіційне працевлаштування, щоб показати зв'язок із Батьківщиною. На жаль, дівчина трохи помилилася в підробленій довідці (роботи ж у неї немає), і дзвонити повинні в одну з родин маленького білоруського містечка. Веля поїхала до них і домовилася, що буде жити там тиждень, поки посольство буде перевіряти дані. Правда, у них і так багато клопоту...

Режисером проекту є Дар'я Жук, для якої він став першим повнометражним у кар'єрі.

У фільмі зіграли: Аліна Насібулліна ("Як Вітька Часник віз Льоху Штиря до будинку інвалідів" (2017)), Іван Мулін ("Олена" (2011), серіал "Молодіжка"), Світлана Анікєй ("Від серця до серця" (2010 ), серіал "Зворотний бік Місяця").

Прем'єра картини відбулася 1 липня 2018 року на Міжнародному кінофестивалі в Карлових Варах, Чехія.

Кінокритики сайту https://www.rottentomatoes.com залишили стрічці 100% позитивних рецензій (8/8).

 
Трейлер до фільму Кришталь
Фільм Кришталь дивитися онлайн

Рецензії на фільм Кришталь
Додати рецензію
 
“Кришталь” – фільм про цінності та право вибору, таке нове і поки що незвичне для людини 90-х. Героїня Веля розуміє це дуже чітко, вона проговорює це в монолозі, що шокує простого провінційного хлопця, який звик, що правила – це не про вибір, їх може диктувати лише... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
22 квітня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
LoveBuzz
LoveBuzz 12 листопада 2018 10:20
вот все думала, какие же фильмы о 90-х вспоминаются. "брат-2", "бригада"... это совершенная противоположность "Хрусталя", зеркальная. я бы сказала, некая романтизация того времени, чего совершенно нет в фильме Дарьи Жук.
герои тех фильмов не только приняли новые правила, для них реальность 90-х была вполне даже сносной. кто сильнее - то и круче, тот и прав. в этом смысле "Хрусталь" - действительно очень женский взгляд на 90-е, правильно говорят кинокритики.
Веля из "Хрусталя" совершенно другая, ее не бедность и убогость пугает, а отсутствие свободы быть собой, постоянное посягание всех и каждого на личные границы.
Рейтинг повідомлення: +1
 
Схожі фільми
 fk tw