Фільм Прянощі та пристрасті (2014)

Увійти через
Реєстрація
 
100 речей та нічого зайвого
Фільм Прянощі та пристрасті
 
Прянощі та пристрасті
The Hundred-Foot Journey
Рік: 2014
Країна: США
Режисери: Лассе Галльстрем
Студія: Amblin Entertainment
Жанр: мелодрама
Бюджет: 22 млн. дол. США
Прем’єра (в Україні): 11.09.2014
Прем’єра (у світі): 07.08.2014
Тривалість: 122 хв
Вікові обмеження (років): 12
Дистриб’ютор: Интер-Фильм
Бокс-офіс: 56 469 грн.
Рейтинг IMDB:    Прянощі та пристрасті
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
7.29 / 10 Голосів: 31
Опис фільму Прянощі та пристрасті
 

Історія від режисера таких хітів, як "Шоколад" і "Хатіко: Найвірніший друг". Мадам Малорі (Хелен Міррен), власниця ресторану "Плакуча верба", пишається тим, що її заклад удостоєно мітки в каталозі "Мішлен". Крім того, її офіціанти подають страви навіть самому президенту Франції! Коли ж в містечко, головна кухня якого належить Мадам Малорі, в'їжджає сім'я емігрантів з Індії, в її життя приходить невеликий хаос і... конкуренція! Справа в тому, що голова індійського сімейства задумує відкрити свій ресторан, який відрізнятиметься національною кухнею, яка, на думку чоловіка, складе належну конкуренцію "плакуча вербі". Пристрасті вщухають, коли героїня Хелен Міррен бачить у сині її конкурента геніального кухаря, якого вона, зі своїм діамантовим смаком, береться вчити особливостям французької і не тільки кухні.

Одна з головних особливостей кінокартин режисера Лассе Халльстрем є те, що він ставить свої роботи по вже існуючим історіям, взятих в літературі. "Прянощі і пристрасті" не став винятком, і сюжет його нового фільму заснований на бестселері Річарда Ч. Мораїса. Призвідником ідеї зняти фільм за книгою цього автора стала Джульєтта Блейк, яка прочитавши творіння Мораїса була дуже зворушена історією такий собі толерантності шляхом примирення двох національностей і кухонь. Тільки художньому фільму, головним продюсером якого і виступила жінка, передувала документалка. Її бажання перенести історію на великий екран підхопили і Стівен Спілберг і Опра Уїнфрі, які виступили продюсерами. Лассе Халльстрем же був затверджений на пост режисера стрічки на початку липня 2013 року.

Спеціально для консультацій були запрошені відомі кухарі, як французької та загальної кухні, так і конкретно індійської. Для Шарлотти Ле Бон, в героїню якої закохується індієць Хассан, роль в "Прянощі і пристрасті" стала першою, якщо брати саме фільм американського виробництва. На роль її затвердив сам Стівен Спілберг, який після кастингу випадково натрапив на статтю про неї в одному з журналів.

 
Трейлер до фільму Прянощі та пристрасті
Фільм Прянощі та пристрасті дивитися онлайн

Рецензії на фільм Прянощі та пристрасті
 
На цей момент рецензії немає. Ви можете бути першим її автором! Додати рецензію
Коментарі
 
Ім’я
17 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 24 вересня 2014 15:24
Шикарно! С прекрасным послевкусием!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Лена
Лена 13 вересня 2014 05:26
Не смотря на то, что жанр был указан мелодрама, фильм не слезный как я предполагал, а просто берет за душу. Хорошо получилось
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 12 вересня 2014 07:53
Удачные шутки немного разбавляют романтичную историю о любви и таланте, поэтому посмеяться есть над чем. Зрелище которое очень хочется повторить!!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 11 вересня 2014 19:49
Просто офигительно круто!!!!!! Хелен превзошла сама себя! Это ее лучшая роль на сегодняшний день!!!1
Рейтинг повідомлення: 0
 
epenka
epenka (Киев) 10 вересня 2014 19:24
Да, я вот тоже, кстати, пока читала анонс подумала, что кухня волшебным образом может объединить даже разные народности. Аааа вот схожу на обязательно на грядущую премьеру
Рейтинг повідомлення: 0
 
oyarovaya
oyarovaya (Киев) 10 вересня 2014 08:56
Самое время смотреть кино о взаимоотношении разных народов через еду. Когда человек е6сть он всегда добрый и влюбленный Well))))
Рейтинг повідомлення: 0
 
Оля
Оля 09 вересня 2014 20:26
Анонс фильма прям искушает пойти его посмотреть))) Ну что ж, нас упрашивать долго не нужно )) Ждем премьеры ))
Рейтинг повідомлення: 0
 
Марина
Марина 09 вересня 2014 18:51
Вот посмотрела кусочки из фильма «Пряности и страсти», и аж запахло специями! ))) В кинотеатре начну чихать от перца ))) я внушаемая очень
Рейтинг повідомлення: 0
 
Марк
Марк 08 вересня 2014 12:59
А я бы на премьеру хотел пойти с любимой, она у меня по профессии повар в ресторане, поэтому эта тема ей будет близка. )))
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 07 вересня 2014 18:27
Отличные кадры подобрали для трейлера, сразу заметно, что будет одновременно смешно и мило.
Рейтинг повідомлення: 0
 
   
Схожі фільми
 fk tw