Фільм Дорослі іграшки


Hysteria / Без истерики!
Рік:  2011
Країна:  Великобританія, Франція, Німеччина
Режисери:  Таня Уекслер
Студія:  Informant Media
Жанр:  комедія, мелодрама
Прем’єра (в Україні):  01.12.2011
Прем’єра (у світі):  15.09.2011
Тривалість:  90 хв
Вікові обмеження (років):  16
Дистриб’ютор:  Aurora Films
Рейтинг IMDB:  6.70/10 (Голосів: 30 778)

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

8.8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 7

Опис фільму Дорослі іграшки

Вікторіанська Англія, 1880 рік. Випускник медичної школи Мортімер Гренвіль влаштовується на роботу в кабінет доктора Далрімпла, який славиться на весь Лондон унікальним методом лікування "істерії" - жіночого перезбудження - за допомогою інтимного масажу. Популярність "ручного" методу Далрімпла зростає з астрономічною швидкістю, і справлятися з напливом пацієнток стає все складніше.

За допомогою свого друга Едмунда молодий і прогресивний лікар знаходить витончене рішення проблеми: приятелі винаходять елегантний електричний прилад, який цілком може замінити золоті руки містера Далріма. Звістка про диво-винахід миттєво розповсюджується серед лондонських дам...Тим часом Мортімер закохується в Шарлотту, найкрасивішу, волелюбну і яскраву дочку свого роботодавця.

 

Код сторінки на твій  блогфорум

Фільм Дорослі іграшки Дивитися онлайн

Рецензії на фільм Дорослі іграшки

На цей момент рецензії немає. Ви можете бути першим її автором!Ім’я:
11 травня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 20 вересня 2013 21:40
0
Очень понравился фильм. Очень необычный, свежий, сразу чувствуется хорошее европейское кино, а не очередной штампованый фильм фабрики грез. Актеры сыграли отличо. И так приятно видеть свежие, не примелькавшиеся лица
.
Andrew
Andrew 02 січня 2012 11:54
0
Смотрели этот фильм на языке оригинала с субтитрами на фестивале английского кино - зрители воспринимали фильм весьма положительно ;-)))
Актеры очень выразительные, оттенки смысла можно было воспринимать даже не владеющим языком... Думаю с адекватным переводом это весьма стоящий фильм, НЕ ПОПСА, рекомендую.
.
ulka
ulka (Киев) 08 грудня 2011 09:27
0

Вчера ходили с подругой, не знаю как кому, а нам понравилось. Смеялись от души. Считаю, что фильм будет смешным для женщин и полезным для мужчин.
.
el insecto
el insecto (Киев) 01 грудня 2011 21:35
0

Кіно варте того, щоб переглянути в інтернеті в той час, ну коли зовсім нічого робити - моя думка. Під час перегляду лише пару раз викликав посмішку.Історія винекнення вібратора ))))покладена на зовсім простенький сюжетик.
.

Схожі фільми