Фільм Дорослі іграшки


Hysteria / Без истерики!
Рік:  2011
Країна:  Великобританія, Франція, Німеччина
Режисери:  Таня Уекслер
Студія:  Informant Media
Жанр:  комедія, мелодрама
Прем’єра (в Україні):  01.12.2011
Прем’єра (у світі):  15.09.2011
Тривалість:  90 хв
Вікові обмеження (років):  16
Дистриб’ютор:  Aurora Films
Рейтинг IMDB:  6.70/10 (Голосів: 29 919)

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

8.8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 7

Опис фільму Дорослі іграшки

Вікторіанська Англія, 1880 рік. Випускник медичної школи Мортімер Гренвіль влаштовується на роботу в кабінет доктора Далрімпла, який славиться на весь Лондон унікальним методом лікування "істерії" - жіночого перезбудження - за допомогою інтимного масажу. Популярність "ручного" методу Далрімпла зростає з астрономічною швидкістю, і справлятися з напливом пацієнток стає все складніше.

За допомогою свого друга Едмунда молодий і прогресивний лікар знаходить витончене рішення проблеми: приятелі винаходять елегантний електричний прилад, який цілком може замінити золоті руки містера Далріма. Звістка про диво-винахід миттєво розповсюджується серед лондонських дам...Тим часом Мортімер закохується в Шарлотту, найкрасивішу, волелюбну і яскраву дочку свого роботодавця.

 

Код сторінки на твій  блогфорум

Фільм Дорослі іграшки Дивитися онлайн

Рецензії на фільм Дорослі іграшки

На цей момент рецензії немає. Ви можете бути першим її автором!


Ім’я:
26 травня 2020
Ваш коментар
Гость
Гость 20 вересня 2013 21:40
0
Очень понравился фильм. Очень необычный, свежий, сразу чувствуется хорошее европейское кино, а не очередной штампованый фильм фабрики грез. Актеры сыграли отличо. И так приятно видеть свежие, не примелькавшиеся лица
.
Andrew
Andrew 02 січня 2012 11:54
0
Смотрели этот фильм на языке оригинала с субтитрами на фестивале английского кино - зрители воспринимали фильм весьма положительно ;-)))
Актеры очень выразительные, оттенки смысла можно было воспринимать даже не владеющим языком... Думаю с адекватным переводом это весьма стоящий фильм, НЕ ПОПСА, рекомендую.
.
ulka
ulka (Киев) 08 грудня 2011 09:27
0

Вчера ходили с подругой, не знаю как кому, а нам понравилось. Смеялись от души. Считаю, что фильм будет смешным для женщин и полезным для мужчин.
.
el insecto
el insecto (Киев) 01 грудня 2011 21:35
0

Кіно варте того, щоб переглянути в інтернеті в той час, ну коли зовсім нічого робити - моя думка. Під час перегляду лише пару раз викликав посмішку.Історія винекнення вібратора ))))покладена на зовсім простенький сюжетик.
.

Схожі фільми