Фільм Думками навиворіт (2015)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Думками навиворіт
 
Думками навиворіт 3D
Inside Out / Головоломка
Рік: 2015
Країна: США
Режисери: Піт Доктер
Студія: Walt Disney Pictures, Pixar Animation Studios
Жанр: анімація, комедія
Прем’єра (в Україні): 18.06.2015
Прем’єра (у світі): 17.06.2015
Тривалість: 94 хв
Дистриб’ютор: B&H
Бокс-офіс: 21 038 028 грн.
Рейтинг IMDB:    Думками навиворіт
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
9.17 / 10 Голосів: 341
Опис фільму Думками навиворіт
 

Як і більшість людей, Райлі керується своїми емоціями, цілим штабом емоцій, які живуть у неї в голові. Звучить неймовірно, але там у них штаб-квартира, в якій вони приймають рішення, викликані діями інших людей. Для дівчинки все, що відбувається навколо неї, має інший зміст. Переїхавши разом з родиною в Сан-Франциско, вона абсолютно вибита з колії, адже вона не бачиться зі своїми старими друзями. Разом з Райлі звикати до нової обстановки потрібно і її емоціям, для яких це теж стрес. А тут ще й Радість загубилася в лабіринтах розуму підлітка і тепер Печаль збирається взяти владу в свої руки.

Для анімаційної студії Pixar звичніше всього робити сиквели на свої ж стрічки. Однак мультфільм "Думками навиворіт" (Головоломка) став для компанії п'ятим оригінальним сюжетом. В якості одних з головних дійових осіб виступають емоції, як було сказано вище. На думку багатьох вчених, існує всього 30 емоцій, але режисери сконцентрувалися на 5, обравши основні. Інакше б вийшло занадто багато персонажів, що вплинуло б на сюжет швидше негативним чином, ніж позитивним. Думка створити цей фільм прийшла Піту Доктер, який відчув усі принади батьківства під час виховання власної дочки. За його словами це був найскладніший проект, над яким йому довелося працювати.

Перші новини про створення цього мультфільму з'явилися в 2011 році, коли Піксар представили деякі матеріали на D23 Expo 2011. Підготовка до зйомок "Думками навиворіт" тривала аж до 2013 року, коли проект повноцінно був запущений. Тоді ж і були підібрані актори для озвучення. Під час створення образу емоцій, творці брали за основу вже існуючі предмети. Наприклад, одна емоція виглядає як цеглинка, інша як брокколі і так далі.

Прем'єра фільму пройшла під час 68 міжнародного кінофестивалю в Каннах. Правда, показ проходив поза конкурсом.

 
Трейлер до фільму Думками навиворіт
Фільм Думками навиворіт дивитися онлайн

Рецензії на фільм Думками навиворіт
Додати рецензію
 
И печаль, и радость Ксеркс, 22 червня 2015
Снять про эмоции, "кнопочки в голове" и трудные подростковые минуты что-то действительно увлекательное, легкое, при этом не лишенное тонкого юмора, ума и фантазии, а, кроме того, с воспитательно-душевным эффектом?! Спросили бы еще вчера, и я бы сказал, что это, наверное, просто невозможно! Но сегодня я уже... Детальніше
 
Не было Печальки… Алексей Першко, 09 червня 2015
Студия «Пиксар» продолжает удивлять своих поклонников, демонстрируя широчайший диапазон своих творческих возможностей: то ее авторы умудряются оживить бездушный кусок металла (как в «Уолл-И»), то показать непредставимое – то, что происходит в голове ребенка, переживающего переходной период (как в «Мыслями наизнанку»). И к обеим этим произведениям имеет самое непосредственное отношение Пит... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
25 квітня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Плодожер
Плодожер (Полтава) 08 січня 2016 18:04
Те, що мультфільми вже давно захопили не дитячу категорію глядачів - стало ясно давно. Однак з цим мультфільмом прийшло розуміння, що мультфільми розширюються/поглиблюють своє наповнення та, як і фільми, здатні претендувати на статус витвору мистецтва.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість М.
Гість М. 03 грудня 2015 13:18
Нормальний мультик,а те що діти до таких емоцій не готові-життя і так все покаже.На сьогоднішній день є набагато дибільніші мульти!!!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 10 листопада 2015 12:00
Ніякий психолог ні батьки ніколи в житті не зрозуміють що діються у голові дитини! А от нашкодити запросто можна ще з раннього дитинство показуючи дітям такі мультики!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 10 листопада 2015 11:57
Якщо режисер мав проблеми зі своєю неповнолітньою донькою це суто його проблеми.але для чого таке випускати на екрани щоб калічити голови невинних дітей які це дивитимуться!!!
Рейтинг повідомлення: -2
 
Гість
Гість 10 листопада 2015 11:56
Як мата можу сказати що таки мультики для дітей псують їхню і так ще крихку психіку.якщо дитина не знала що таке відраза агресія гнів то дивлячись на ось таку дурістіку навчиться! розумні батьки своїм дітям такий брєд не дозволять дивитись ні в  якому разі!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 10 листопада 2015 11:52
Ну для чого забивати баки дітям у віці коли в них і так шаріки за роліки такими тупими мультиками!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Блум
Блум 09 жовтня 2015 19:17
Мне нравится,и я она-радость.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 04 серпня 2015 15:45
оч хоч посмот но не мог
Рейтинг повідомлення: 0
 
Аня
Аня 11 липня 2015 16:19
А є кінотеатер Зоряний
Рейтинг повідомлення: 0
 
Евочка Макарчук
Евочка Макарчук 09 липня 2015 17:50
Когда выйдет полный мультик?
Рейтинг повідомлення: 0
 
   
Схожі фільми
 



fk tw