Фільм У білому полоні (2012)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм У білому полоні
 
У білому полоні
Into the White
Рік: 2012
Країна: Швеція, Норвегія
Режисери: Петтер Несс
Студія: Zentropa International Norway
Жанр: військовий, драма, історія
Прем’єра (в Україні): 02.05.2013
Прем’єра (у світі): 04.03.2012
Тривалість: 100 хв
Вікові обмеження (років): 16
Дистриб’ютор: Артхаус Tрафік
Рейтинг IMDB: 7.20/10 (Голосів: 17 993)
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.50 / 10 Голосів: 8
Опис фільму У білому полоні
 

Фільм, сюжет якого заснований на реальних подіях. На дворі холодна зима 1940-го року, початок війни. Під час чергової повітряної сутички, два літаки ворогуючих між собою країн, один з англійським пілотом, інший з німецьким, терплять катастрофи в незайманих лісах Норвегії. У спробах вижити, пілоти забувають про ворожнечу і об'єднують загальні зусилля, щоб перемогти голод і смертельну холоднечу.

Ніщо так не захоплює глядача, як герої, які змінюються. Особливо якщо це відбувається з поганими персонажами, які потім знаходять сили і мотивацію стати на шлях добра. У даному ж випадку, захоплююча кінокартина Пітера Несса "Снігова в'язниця" покаже нам боротьбу пілотів двох ворогуючих між собою країн, з їх спільним ворогом, природою. Фільм насичений грубуватою побутовою драмою, а також поєднує в собі елементи екшна та історичної хроніки. Після перегляду "Снігової в'язниці" відразу пригадується один старий фільм. Його багато дивилися ще на касетах, під назвою "Ворог мій". Там теж два пілоти ворогуючих між собою рас, опинившись вдвох на пустинній планеті змушені зарити сокиру війни як можна глибше. Правда у випадку з "Снігової в'язницею" нас очікують куди більш реальні історія і герої. Ключові ж ролі виконають не дуже відомі актори, серед яких, щоправда, затесався Руперт Грінт, якого багато хто знає по ролі Рона в сазі про Гаррі Поттера.

 
Трейлер до фільму У білому полоні
Фільм У білому полоні дивитися онлайн

Рецензії на фільм У білому полоні
Додати рецензію
 
Humanitat uber alles Алексей Першко, 28 квітня 2013
43-летний норвежец Петер Несс, почитаемый у себя на родине величайшим из живущих кинорежиссеров (на его «Эллинг», который был всего 4-м норвежским фильмом, номинировавшимся на «Оскар», в 4-миллионной Норвегии было продано более 800 000 билетов), сняв «Снежную тюрьму», несколько изменил своему творческому кредо – ранее он уделял основное внимание странным людям... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
25 травня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
кирилл
кирилл 12 травня 2013 13:20
неа
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw