Фільм Іван та кобила


Ivan ta kobyla
Рік:  1992
Країна:  Україна
Режисери:  Володимир Фесенко
Студія:  Рось, Національно-культурний виробничий центр «Рось»
Жанр:  комедія, романтика
Тривалість:  106 хв

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

9.7 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 6

Опис фільму Іван та кобила

український художній фільм Володимира Фесенка. Знятий Національно-культурним виробничим центром «Рось» у 1992 році.

У класичний романтичний трикутник додався зовсім несподіваний персонаж — кобила Кася. І от Галині (Ірина Дорошенко) треба вибрати між напористим, діловим Едіком (Андрій Подубинський), який постійно намагається пустити мандрівну кобилу на сервелат, і добродушним, романтичним Іваном (Анатолій Лук'яненко), який, навпаки, рятує кобилу Касю від усіляких неприємностей.

Перебіг подій

Іван — простий, добродушний чоловік — прокидається у своїй квартирі і помічає за вікном кобилу Касю. Маючи жалісливе серце і добру душу, він залишає її в себе, водить містом. На що та кобила здатна і де її притулити? Кася стає проблемою для Івана і предметом усіляких спекуляцій. Через кобила в Івана виникають різні неприємності з коханою жінкою, новоспеченим бізнесменом та з викрадачими, що хочуть поцупити тварину на м'ясо.

Але її, на відміну від повсякденних проблем, можна легко позбутися, відпустивши повіддя, що й стається в кінці фільму.

І все це відбувається на фоні файного міста Тернополя: став, парк імені Тараса Шевченка, острів «Чайка», гідропарк «Топільче», вулиця Валова... Це чи не перший художній фільм, у якому зберігся колорит міста початку 1990-их років: без повсюдної нині реклами, але ще із «совковим» мисленням.

Актори Кобила Кася Анатолій Лук'яненко — Іван Ірина Дорошенко — Галина Андрій Подубинський — Едік Іван Гаврилюк — Михайло Ігнатов — В. Костюк — Людмила Лобза — Валентин Макаров — О. Огли — Л. Огли — Юрій Рудченко — А. Середа — В'ячеслав Хім'як — Оля Лук'яненко — Тарас Обухівський — В епізодах: Д. Наливайчук, І. Слободський, В. Волков, Т. Уфімцева, І. Складан, Т. Яценко, В. Цибулько, А. Бобровський, Б. Стецько, С. Синьов, О. Царьков, І. Сачко, М. Ткачов, А. Калина, М. Карп'юк, М. Данчук, І. Андріанова, П. Мрига, О. Коваль, Й. Найдук, М. Ластівка, В. Макаров. Каскадери: М. Сисоєв, О. Горбачов, В. Севастяніхін, М. Єгєрєв, А. Жуков, В. Щигорець. Знімальна група Автор сценарію: Богдан Жолдак Режисер-постановник: Володимир Фесенко Оператор-постановник: Олександр Мазепа Художник-постановник: Петро Слабінський Композитор: Володимир Гронський Звукооператор: О. Вельямінов Монтажер: І. Волкова Консультант: Я. Жовнірчик Режисер: А. Згерський Оператор: Ю. Біденко Костюм: Т. Цой Грим: Л. Карпухіної Художник-декоратор: С. Жуков Режисерська група: І. Островська, Л. Чупіс, І. Ворона Операторська група: Ю. Метальов, О. Дєдов Адміністративна група: І. Ларіна, Т. Мальована, Й. Найдук, А. Камінська Корекція кольору: А. Кучаківської Редактор: Олег Мартіян Директори картини: Сергій Чаленко Музичне оформлення

У фільмі звучать пісні гурту «Кому Вниз» та В. Гронського на слова В. Цибулька, І. Малковича.

Грає симфонічний оркестр України, диригент — Володимир Сіренко.

Код сторінки на твій  блогфорум


Рецензії на фільм Іван та кобила

На цей момент рецензії немає. Ви можете бути першим її автором!Ім’я:
23 жовтня 2020
Ваш коментар
Гість
Гість 27 вересня 2019 12:47
0
Іван  _А.Подубинський!!!
.