Фільм Офіцер і шпигун


J'accuse
Рік:  2019
Країна:  Франція, Італія
Режисери:  Роман Поланскі
Студія:  Gaumont, France 3 Cinéma, Canal+
Жанр:  драма, історія, трилер
Бюджет:  25.5 млн. євро
Прем’єра (в Україні):  27.02.2020
Прем’єра (у світі):  30.08.2019
Тривалість:  132 хв
Вікові обмеження (років):  12
Дистриб’ютор:  Kinomania Film Distribution
Бокс-офіс:  706 356 грн.
Рейтинг IMDB:  7.20/10 (Голосів: 8 016)

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

6.2 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 25

Очікування фільму

Ваша оцінка:
Ви не проголосували
Цей фільм чекали 97% відвідувачів

Опис фільму Офіцер і шпигун

 5 січня 1895 року. Французького капітана розвідки Альфреда Дрейфуса звинуватили в одному з найнебезпечніших злочинів – у зраді Батьківщини й у шпигунстві на користь Німеччини. Майже ні в кого не виникає запитань у цій справі Дрейфуса, крім його колишнього наставника Жоржа Пікара. Чоловік вирішив сам розібратися з тим, що відбувається, провівши своє власне розслідування. Він упевнений у невинності колишнього підлеглого, і для доказу цього йому потрібно знайти таємничу "секретну теку". Але є люди, які не хочуть, щоб правда спливла назовні, і вони будуть заважати Пікару оприлюднити істину. Навіть за таких обставинах офіцер зможе завдяки зв'язкам з Емілем Золя достукатися до народу. Те, що було в рамках військової юриспруденції, виросло у справжній політичний скандал, який розділив усю Францію на два табори.

Детальніше
Код сторінки на твій  блогфорум

Фільм Офіцер і шпигун Дивитися онлайн

Рецензії на фільм Офіцер і шпигун

03 квітня 2020
В мировой истории, в каждую из ее эпох, есть судебные процессы, которые, кроме юридической составляющей, имеют и социальный разрез, огромную медийную составляющую. Все мы можем вспомнить громко дело актера О. Джей Си́мпсона, помним дела Юлиуса и Этель Розенбергов, историки рабочего движения могут назвать громкое разбирательство по делу Сакко и Ванцетти…Одним... Детальніше
NedzelnitkskyAnd


Ім’я:
03 червня 2020
Ваш коментар
Стоит не стоит...
Стоит не стоит... 11 березня 2020 23:49
0
Филь сам по себе прекрасен: великолепная игра всех без исключения актеров, дикорации, дух эпохи - все на высшем уровне. Но нужно понимать, что национальная составляющая для режиссёра прежде всех: словой еврей в контексте мифической дискриминации вы услышите 25 раз. И в большинстве случаев диалоги явно нафантвзированы самим режиссерем. И все бы ничего - да только дыма без огня не бывает.
.
Андрій
Андрій 09 березня 2020 07:17
0
Фільм дуже хороший.
.

Схожі фільми