Фільм Молода і прекрасна (2013)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Молода і прекрасна
 
Молода і прекрасна
Jeune and jolie
Рік: 2013
Країна: Франція
Режисери: Франсуа Озон
Студія: Mandarin Films
Жанр: драма
Прем’єра (в Україні): 29.08.2013
Прем’єра (у світі): 16.05.2013
Тривалість: 95 хв
Вікові обмеження (років): 18
Дистриб’ютор: Aurora Films
Бокс-офіс: 51 934 грн.
Рейтинг IMDB: 6.80/10 (Голосів: 29 088)
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.29 / 10 Голосів: 7
Опис фільму Молода і прекрасна
 

Сюжет фільму складається з своєрідною серії чуттєвих "портретів" 17-ти річної дівчини. Історія ділиться на 4 частини, кожна з яких це пора року. У рамках цих пір року, дівчина намагається пізнати і простежити свою трансформацію в жінку. Шлях для цього вона вибрала простий, хоча і не зовсім звичайний. Вона стала повією за власним бажанням, залишивши за собою право вибирати клієнта і працювати тільки на себе, переслідуючи свої ж інтереси. Шлях підлітка перетнуть різні люди, з різними інтересами і характерами, кожен з яких залишить свій слід в душі юної істоти.

"Всього 17", наступний після його фільму "У будинку" став учасником 66-го Каннського кінофестивалю. Головну роль у стрічці виконала молода починаюча актриса і вже зріла модель Марина Вакт, на рахунку якої до ролі в "Всього 17" всього кілька ролей. Як і в багатьох своїх фільмах, режисер Француа Озон все так же досліджує затишні куточки сексуальності і особистісних пошуків самих себе в соціальній групі. Актрису режисер відзначив для себе при перегляді "Моя частина пирога" (2011), де модель зіграла дівчину Тессу. У чомусь перегукуючись з сюжетом фільму Стівена Содеберга "Дівчина за викликом", стрічка французького режисера ставить за мету показати, що зараз відбувається щось схоже на сексуальну революцію 60-х років. Тобто люди віддають перевагу заняттям коханням, спрямованго на отримання задоволення, ніж використовуючи свої фізичні можливості для продовження роду. "Всього 17" став для Озона першим фільмом послід десятирічної перерви, який він представив на Каннському фестивалі.

 
Трейлер до фільму Молода і прекрасна
Фільм Молода і прекрасна Дивитися трейлер

Рецензії на фільм Молода і прекрасна
Додати рецензію
 
Прекрасная во всех отношениях Алексей Першко, 28 серпня 2013
К ленте enfant terrible европейского кино Франсуа Озона «Молода и прекрасна» можно предъявить некоторые претензии (и в первую очередь в том, что Озон так и остался если не ребенком, то уж точно юношей), которые, впрочем, все же меркнут на фоне ее достоинств. Хорошо известно, что Озон испытал себя самыми разными... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
15 липня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
pol1961
pol1961 (Киев) 02 вересня 2013 14:58
Озон есть Озон. Предпоследний его фильм В доме мне больше понравился...но....и это выше на голову всех фильмов проката....кроме Эллитного общества Софии Копполы.
9 баллов.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw