Фільм Жучок (2015)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Жучок
 
Жучок
Жучок
Рік: 2015
Країна: Україна
Режисери: Алла Пасікова, Андрій Ржанов
Жанр: комедія
Прем’єра (в Україні): 27.11.2015
Тривалість: 90 хв
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.30 / 10 Голосів: 11
Очікування фільму  |   Ваша оцінка:
Опис фільму Жучок
 

Артисти - народ дивний. Хіба нормальна людина додумається, приїхавши на Кавказ загравати з місцевою заміжньою жінкою? Ні за що, якщо вона не самогубець! А артист Мишко взяв і запросив у лазню прихильницю, яка принесла йому після спектаклю букет. Жінка зніяковіла, зашарілася, трохи подумала і... раптом погодилася. Всепереможна сила мистецтва!

Гарячі кавказькі джигіти забрали Мишка прямо з ранкової репетиції. Вийшов у двір покурити, а там вже чекають. А з ним заодно і артиста Діму Сурікова, який взагалі-то ні при чому! Немає в нього ні таланту, ні чоловічої харизми, і жодна жінка в лазню з ним після спектаклю не піде, навіть за гроші, яких у Діми, до речі, теж немає. І ось обидва артисти вже лежать зв'язані по руках і ногах, в сараї, десь у горах і думають лише про те, як же їм вибратися з цієї халепи?

 
Трейлер до фільму Жучок
Фільм Жучок дивитися онлайн

Рецензії на фільм Жучок
Додати рецензію
 
Жучок в муравейнике Алексей Першко, 27 листопада 2015
27 ноября 2015 года в жизни новейшего украинского кино произойдет весьма примечательное событие: в прокат (пусть и ограничивающийся пока столичным кинотеатром «Кинопанорама») впервые выходит лента «Жучок» Аллы Пасиковой и Андрея Ржанова по сценарию Георгия Фомина, которая полностью отвечает всем нюансам понятия «независимое кино». Два театральных актера (кажется, из труппы киевского театра... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
25 травня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Схожі фільми
 fk tw