Фільм Піднесення Юпітер (2015)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Піднесення Юпітер
 
Піднесення Юпітер 3D
Jupiter Ascending
Рік: 2015
Країна: США, Великобританія
Режисери: Ліллі Вачовскі, Лана Вачовскі
Студія: Warner Bros. Pictures
Жанр: пригоди, фантастика, екшн
Бюджет: 176 млн. дол. США
Прем’єра (в Україні): 04.06.2015
Прем’єра (у світі): 04.02.2015
Тривалість: 127 хв
Вікові обмеження (років): 12
Дистриб’ютор: Кіноманія
Бокс-офіс: 1 357 481 грн.
Рейтинг IMDB:    Піднесення Юпітер
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.62 / 10 Голосів: 189
Опис фільму Піднесення Юпітер
 

Дія розгортається у всесвіті, де на планетах нашої сонячної системи мешкають інші розумні форми життя, а людство знаходиться на нижчому щаблі еволюції. Однією з найрозвиненіших цивілізацій, представники якої можуть удосконалювати самих себе за рахунок ДНК інших живих істот, править зла Королева Всесвіту.

Головна героїня — дівчина, що працює звичайною прибиральницею в одній з компаній. Поки вона навіть не здогадується, що є генетичним двійником цієї правительки. Саме її існування вже становить загрозу для Королеви та може покласти край її правлінню. Дізнавшись про небезпеку, володарка одразу ж посилає найманця, щоб ліквідувати власницю унікальної ДНК. Але, раптово, найманець і його жертва закохуються один в одного. Тепер вони стають ціллю номер один для свого народу та Королеви.

Попри певну фантастичну основу фільму "Хмарний атлас" (2012), після трилогії "Матриця" Вачовскі вирішили нарешті повернутися на стезю наукової  фантастики. Стрічка "Сходження Юпітера" крім того стала такою собі одою космічній опері, якими кінематограф не так часто радує глядача. При цьому фільм став першим для брата і сестри 3D фільмом в їх кар'єрі. На головну роль, яку в "Сходженні Юпітера" виконує Міла Куніс претендували інші не менш відомі актриси. Серед таких Наталі Портман, яка була першою, поки її кандидатуру не замістила Руні Мара, а у результаті роль дісталася Мілі Куніс. Що до чоловічих персонажів, то одного, невідомого, міг зіграти і Джозеф Гордон-Левітт. Частина матеріалу була відзнята в Англії, зокрема на території Лондона. Цим завідувала студія Warner Bros. Початок зйомки прийшовся на 2 квітня 2013 року. У той же час більшість робіт було проведено на території США, наприклад в Чикаго, а також в Іспанії (Більбао). Для роботи над ефектами був запрошений Ден Гласс, який розробив для кіно свої дизайни і стилі, серед яких превалює готичний стиль. Що ж до реальності в кадрі, то режисери старалися максималізувати каскадерську роботу, на шкоду комп'ютерній графіці, якої в "Сходженні Юпітера" і так вистачає.

 
Трейлер до фільму Піднесення Юпітер
Фільм Піднесення Юпітер дивитися онлайн

Рецензії на фільм Піднесення Юпітер
Додати рецензію
 
Любовь анунака Алексей Першко, 03 червня 2015
Теория о том, что человечество обязано своим существованием не Творцу или же длительному процессу эволюции, а некой высокоразвитой расе (одно из расхожих названий – анунаки), давно тревожит умы лучших представителей человеческой расы. В их числе – и семейно-режиссерский тандем Ланы и Энди Вачовски. Они пытались подойти к этой проблеме и... Детальніше
 
Этот фильм (ну да, со сложной прокатной историей...) оставил после себя двойственное ощущение. С одной стороны - эффектное зрелище, увлекательный "киноаттракцион" для детей всех возрастов, включая пожилой, с другой... для создателей "Матрицы" и "Облачного атласа" - пустовато (в плане содержания), как-то несобранно и чувствуется перегруженность. Экс-братья Вачовски упоминали о 600-страничном... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
19 квітня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гість
Гість 30 листопада 2015 16:16
Клас
Рейтинг повідомлення: 0
 
pol1961
pol1961 (Киев) 18 червня 2015 13:15
детский фильм...для тенейджеров, максимум
Рейтинг повідомлення: 0
 
Роман
Роман 10 червня 2015 09:09
Все стреляют и никто не попадает Well Зато сколько разноцветных фейерверков! Одеты тоже как клоуны, защита никому не нужна. З безопасностью у инопланетных рас точно не лады. Представьте только, когда падение маленького челнока, приводит к гибели огроменной косм. станции.
Так себе фильм получился.. вроде должен быть масштаб борьбы цивилизаций, а получились местячковые разборки пары человек и пчелы.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Lex
Lex 09 червня 2015 19:29
Вроде всё есть но чего то не хватает. Много понтов не меряно красочной графики, но сюжет и куча не стыковок убило весь фильм.
Рейтинг повідомлення: -1
 
Гость
Гость 08 червня 2015 17:54
Достойная фантастика, сценарий предсказуем но графика на уровне, давно такого не снимали, 3D не плохо вытягивает этот фильм.
Рейтинг повідомлення: +1
 
Анна
Анна 06 червня 2015 21:25
Фуууу! Дикий бред! Может просто эта роль не для этой актрисы, но реально было скучно. Худшая фантастика/фентези за последний год уж точно!
Рейтинг повідомлення: -1
 
яяя
яяя 27 травня 2015 11:29
да он уже месяц на торенте висит
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 23 березня 2015 15:13
ГДЕ ЖЕ ЦЕЛЫЙ ФИЛЬМ, А НЕ ТРЕЛЕР
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 17 лютого 2015 14:31
Фильм шикарный, смотрели в IMAX, оправдал все ожидания, рекомендую!
Рейтинг повідомлення: +1
 
 анастасия
анастасия 16 лютого 2015 09:16
Жаль что на этом , даже не на этом сайте а на всех почти нет даже самого фильма! Печальная я
Рейтинг повідомлення: 0
 
   
Схожі фільми
 fk tw