Фільм Вбивство священного оленя


The Killing of a Sacred Deer
Рік:  2017
Країна:  США, Великобританія, Ірландія
Режисери:  Йорґос Лантімос
Студія:  Film4, Element Pictures, A24
Жанр:  детектив, драма, трилер, жахи
Прем’єра (в Україні):  28.12.2017
Прем’єра (у світі):  22.05.2017
Тривалість:  121 хв
Вікові обмеження (років):  16
Дистриб’ютор:  Артхаус Tрафік
Рейтинг IMDB:  7.00/10 (Голосів: 101 087)

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

6.8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 69

Очікування фільму

Ваша оцінка:
Ви не проголосували
Цей фільм чекали 82% відвідувачів

Опис фільму Вбивство священного оленя

 Стівен Мерфі – звичайний кардіохірург з неймовірною харизмою. Він щасливо живе зі своєю прекрасною дружиною Анною й із чудовими дітьми Кім і Бобом. Стівен прихистив також дивного хлопчика-підлітка на ім'я Мартін. На вигляд він не несе ніякої небезпеки, але його настрій і поведінка можуть призвести до неймовірних наслідків. Стівен несе відповідальність за все, що робить хлопчик. Життя чоловіка починає рушитися, він втрачає багато і, врешті-решт, повинен зробити величезну жертву, щоб все хоч трохи налагодилося. Питання тільки в тому, чи здатний Стівен на таку жертву?

Детальніше
Код сторінки на твій  блогфорум

Фільм Вбивство священного оленя Дивитися онлайн

Рецензії на фільм Вбивство священного оленя

27 грудня 2017
Успешный хирург живет вроде бы как счастливой жизнью с красавицей женой и двумя детьми. Так же в его жизни есть странный, мягко говоря, молодой человек, с которым его не понятно что связывает, к середине фильме станет понятно что, но я здесь об этом писать не буду что бы не портить... Детальніше
Romanika

14 грудня 2017
Греческий режиссер Йоргос Лантимос, по праву считающийся одним из самых уникальных талантов нынешнего авторского кино, в «Убийстве священного оленя» - пожалуй, самом страшном своем фильме – доводит свои умения и таланты до высшего (на данный момент) уровня. Стивен (Колин Фаррелл, уже второй снимающийся у лантимоса) – с виду преуспевающий кардиохирург, обитающий... Детальніше
Алексей Першко


Ім’я:
24 січня 2020
Ваш коментар
PROFE7OR
PROFE7OR (Сумы) 05 травня 2018 15:57
0

Занудное мозгоправство
.
Гість
Гість 06 січня 2018 18:52
0
На початку події розгортаються дуже повільно, дратує Мартін, не зрозуміло навіщо головний герой взагалі з ним спілкується, нудне повсякдення кардіохірурга. Але після діалогу в якому Мартін пояснює Стівену, що чекає на його родину фільм стає несподівано цікавим і я дуже радий, що витримав перші 20(?) хвилин. Щодо акторської гри, персонажі не залишають глядача байдужим,знаковий діалог в підвалі, коли на початку Стівен повністю контролює ситуацію, але Мартін перевертає сцену і виявляє настільки разючу моральну перевагу. Акторство - це мистецтво перевтілення, вміння показати вірні сторони персонажу, примусити глядача співпереживати, і всі актори впорались з поставленою задачею. Фільм справді вразив.
.
Гость
Гость 02 січня 2018 09:46
0
Просто жуть, а не фильм.. Сухие диалоги, игра актеров оставляет желать лучшего.. отлично сыграна роль Мартина, остальные неприятно удивили.. Фильм конечно глубокий, но если вы не хотите выйти с тяжелым сердцем и депрессией на пару дней, то лучше его не смотрите! Очень на любителя..
.
Гость
Гость 01 січня 2018 09:55
0
Тяжёлый для восприяти, но глубокий, умный фильм о человеческих пороках, эгоизме, слабости. Только удивляюсь - ну и где здесь жанр «ужасы», ктотпроптсывает такое описание к фильмам? Очень советую, если есть делание посмотреть дабы не поржать , но подумать!
.

Схожі фільми