Фільм Кон-Тікі (2012)

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
Фільм Кон-Тікі
 
Кон-Тікі
Kon-Tiki
Рік: 2012
Країна: Великобританія, Данія, Норвегія
Режисери: Хоакім Роннінг, Еспен Сандберґ
Студія: Nordisk Film Production
Жанр: біографія, пригоди
Бюджет: 17 млн. дол. США
Прем’єра (в Україні): 18.04.2013
Прем’єра (у світі): 18.08.2013
Тривалість: 118 хв
Вікові обмеження (років): 14
Дистриб’ютор: Галеон кино
Бокс-офіс: 55 339 грн.
Рейтинг IMDB:    Кон-Тікі
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.13 / 10 Голосів: 8
Опис фільму Кон-Тікі
 

Фільм розповість про неймовірні пригоди Тура Хейєрдала. Це відомий норвезький мандрівники і вчений-антрополог. У 1947 році він задався ідеєю довести, що на звичайному плоту можна безпечно проплисти від берегів Південної Америки до Полінезії. Разом з п'ятьма своїми друзями, він пройшов шлях довжиною в 8000 кілометрів, який виявився не таким вже й безпечним і спокійним.

Для товаришів режисерів Хоакіма Роннінга і Еспена Сандберга це не просто фільм, це данина важливій фігурі національної історії їхньої держави. Тур Хейєрдал дійсно був особистістю, яка заслуговує нехай і не великої, але полички в бібліотеці всесвітньої історії. Ця подорож була не просто так, для видовища, вона довело кілька досить важливих істин про контакти між Південною Америкою і Полінезією, а також довела, що афроамериканці таки вихідці саме Африки, а не Англії, як якийсь час вважалося. Стрічка "Кон Тікі" незважаючи на невисоку, але стабільну касу за кордоном Норвегії, на батьківщині вона прогриміла ще як. Це найдорожчий норвезький фільм. При бюджеті близько 16 мільйонів доларів, стрічка в самій тільки Норвегії заробила не менше 14 мільйонів доларів. Плюс до всього, її було висунуто на премію Золотий Глобус і Оскар, в категоріях "Кращий фільм зарубіжною мовою". А здавалося б, Роннінг і Сандберг спочатку починали звичайними короткометражними роликами, часто рекламними. Зйомки фільму тривали близько трьох місяців і проводилися на території Мальти, Болгарії, Таїланду, США, Швеції та Мальдівських островах. Сцени, де були моменти безпосередньо самого плавання, знімалися не в павільйонних басейнах, як це часто відбувається, а в справжньому океані.

 
Трейлер до фільму Кон-Тікі
Фільм Кон-Тікі дивитися онлайн

Рецензії на фільм Кон-Тікі
Додати рецензію
 
На суше и на море Ксеркс, 17 квітня 2013
«Я вообще-то Тур Хейердал. Но, кроме того, я внук Тура Хейердала, сын Тура Хейердала, отец Тура Хейердала и дед Тура Хейердала» (Тур Хейердал-младший) Норвежцы сняли художественный фильм о своем национальном герое - Туре Хейердале, знаменитом путешественнике и мореплавателе, хорошо известном на просторах некогда "великого и могучего": его книги (как и книги о... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
21 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
toprunner
toprunner 08 травня 2013 13:07
Дуже класний фільм.
Читав в дитинстві Подорож на Кон-Тікі. Власне, тому і пішов подивитись. Фільм вартує перегляду.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Веруша
Веруша 29 квітня 2013 18:57
Качественное кино. На фильм нужно идти с детьми-подростками, чтобы хоть таким образом узнали, кто такой Тур Хейердал. Жаль, но мне кажется что фильм немного "потерялся" из-за недавно вышедшей экранизации "Жизнь ПИ". Сюжеты обеих лент очень похожи.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Дима
Дима 20 квітня 2013 15:29
ага фильм ваще!!!!!!!!!!!!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 19 квітня 2013 20:08
Советую, фильм харош
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw