Фільм Чоловік, якого надто сильно любили (2014)

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
Фільм Чоловік, якого надто сильно любили
 
Чоловік, якого надто сильно любили
L'homme qu'on aimait trop
Рік: 2014
Країна: Франція
Режисери: Андре Тешине
Студія: Fidélité Films
Жанр: драма
Прем’єра (в Україні): 01.01.2015
Прем’єра (у світі): 21.05.2014
Тривалість: 116 хв
Вікові обмеження (років): 16
Дистриб’ютор: Артхаус Tрафік
Рейтинг IMDB:    Чоловік, якого надто сильно любили
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
6.75 / 10 Голосів: 4
Опис фільму Чоловік, якого надто сильно любили
 

Поганий шлюб повертає Аньєс Ле Ру додому з Африки у Францію, до матері. По приїзду дівчина несподівано закохується в Моріса Агнеле. Він молодий і успішний юрист, якого найняла мама героїні, щоб той займався юридичною стороною її бізнесу. Рене Ле Ру тримає казино, частина якого належить дочці і яке стає каменем спотикання в конфлікті з мафією. Моріс Агнеле погоджується на угоду з бандитами і використовує безневинну дівчину, яка в нього закохується. За це він має отримати чималу суму грошей. Ситуація загострюється і призводить до трагічної розв'язки.

Для Андре Тешине показати цей фільм на Каннах, а саме це і сталося, не перший досвід. Раніше він вже отримував кілька номінацій і навіть один приз за стрічку "Побачення" (1985). Крім того, "Чоловік, якого надто сильно любили" став для Тешине і Катрін Деньов сьомим спільним фільмом.

Сюжет фільму ґрунтується на мемуарах самої Рене Ле Ру, в яких вона і розповідала про своє протистояння з мафією. Ця справа досі на слуху, хоча події розгортаються ще в сімдесятих. Жан-Моріс Агнеле, якому не один раз були висунуті звинувачення, через кілька років після початку конфлікту був посаджений у в'язницю.

В оригіналі французькою "Чоловік, якого надто сильно любили" же називається "В ім'я моєї дочки". Просто рідною мовою режисера "В ім'я моєї дочки" співзвучно з кінофільмом Альфреда Хічкока "Людина, яка занадто багато знала" (1955). Серед інших чорнових варіантів тайтла фільму були "Французька Рів'єра" і "Тінь сумніву".

До зйомок приступили в травні 2013 року. Робота над драмою проходила в Ментоні, Старій Ніцці, чотири тижні в Парижі і деяких інших місцях. Цікаво, що для запуску цього проекту частина грошей була зібрана за допомогою краудфандінга.

 
Трейлер до фільму Чоловік, якого надто сильно любили
Фільм Чоловік, якого надто сильно любили дивитися онлайн

Рецензії на фільм Чоловік, якого надто сильно любили
 
На цей момент рецензії немає. Ви можете бути першим її автором! Додати рецензію
Коментарі
 
Ім’я
21 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Схожі фільми
 fk tw