Фільм Неможливе (2012)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Неможливе
 
Неможливе
Lo imposible
Рік: 2012
Країна: Іспанія
Режисери: Хуан Антоніо Байона
Студія: Apaches Entertainment
Жанр: драма, катастрофа
Бюджет: 30 млн. євро
Прем’єра (в Україні): 14.02.2013
Прем’єра (у світі): 09.09.2012
Тривалість: 114 хв
Дистриб’ютор: Интер-Фильм
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
7.93 / 10 Голосів: 16
Опис фільму Неможливе
 

Заснований на реальних подіях фільм "Неможливе", показує постраждалу від цунамі сім'ю, який пройшов в Тайланде в 2004 році. Щоб вижити і врятувати своїх дітей, чоловік і дружина мають пройти крізь ряд непростих випробувань і труднощів, які на їх шляху розташувала матінка природа.

Картина "Неможливе", знята іспанським режисером Хуан Антоніо Байона, входить в категорію фільмів, після яких хочеться жити. Один з небагатьох фільмів-катастроф, в основі якого лежить не краса візуального виконання, а ядро трагедії і відносин між людьми. І хоча видовищності у фільмі вистачає, впершу чергу вражає духовна краса героїв, які пройшовши крізь усі ці жахливі випробування, все ж таки змогли не втратити надію і віру в краще. А Еван МакГрегор і Наомі Уоттс як не можна краще наситили карусель емоцій і переживань, які відчуваєш під час усього перегляду. Напевно не дарма їх на ці ролі вибирали люди, про пригоди яких і розповідає нам "Неможливе". Спочатку нічого не віщує біди і ти готовий посміхатися, але до середини фільму ти відчуваєш страх, переживання, гіркоту і смуток. Ну а під кінець всі ці емоції разом, відчуваючи самий справжній маленький катарсис. І це правильно, адже за неможливим ховається можливе, і дана стрічка нас вчить, як подолати пороги розчарування і всіляких труднощів.

 
Трейлер до фільму Неможливе
Фільм Неможливе Дивитися трейлер

Рецензії на фільм Неможливе
Додати рецензію
 
Приказано выжить Ксеркс, 11 лютого 2013
Театр, как известно, начинается с вешалки, а любое кино - с его названия. Целый ряд названий картин изначально способны ввергнуть нас в ступор, а иные - повергнуть в длительные и мучительные размышления о его природе, и том, что все-таки будет в самой ленте. Например, "Подарок доброй ведьмы" - что это... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
15 липня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 16 лютого 2013 12:57
я не пришел от фильма в нереальный восторг, как многие, но все же - фильм неплох
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw