Фільм Врятований (2013)

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
Фільм Врятований
 
Врятований
Lone Survivor
Рік: 2013
Країна: США
Режисери: Пітер Берґ
Студія: Universal Pictures
Жанр: біографія, військовий, драма, екшн
Бюджет: 40 млн. дол. США
Прем’єра (в Україні): 20.02.2014
Прем’єра (у світі): 12.11.2013
Тривалість: 121 хв
Вікові обмеження (років): 16
Дистриб’ютор: Галеон кино
Бокс-офіс: 12 376 грн.
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
7.56 / 10 Голосів: 11
Опис фільму Врятований
 

Основою для фільму послужили події, що відбулися в 2005 році. Для упіймання лідера талібів Ахмада Шаха, уряд США відправляє до Афганістану свій загін морських котиків. На чолі групи стоїть Маркус Латтрел, якому належить провести свох хлопців крізь справжнє пекло. Операція закінчується жахливими наслідками, підсумком яких стала смерть всіх солдатів загону Маркуса, крім нього самого. Командиру доведеться поодинці пройти не одне коло воєнного пекла, у чому йому допоможе несподіваний союзник в особі мирянина Гулаб. Це було одна з найбільш героїчних подій у сучасній війні.

Всі події цієї нехай і не всім відомої історії вилилися в книгу Патріка Робінсона. Літературний путівник по жахливим подіям цієї операції потрапив до рук режисера Пітера Берга в 2007 році, саме тоді постановник і захотів зробити фільм. Однак проект так і був відкладений на 5 років, в той момент Берг якраз знімав "Хенкока". Режисер особисто зустрівся з Маркусом Латтрелом, щоб обговорити з ним військову операцію. Крім того, камео солдата можна буде побачити у фільмі, де він вказує новобранцеві прибрати пролиту каву. Крім нього, ще невелика кількість ветеранів, правда вже інших воєн, виступили в деяких сценах як статисти.

Робота над фільмом закипіла в жовтні 2012 року і тривала менше 50 днів. Зйомки "Уцілілого" ​​проходили на території Нью-Мексико. Майданчиком для сцен з гірською місцевістю послужив Національний заповідник Санта-Фе. Щоб домогтися близького оповідання, знімальна група "Уцілілого" ​​переглянула всі потрібні звіти по розтину учасників операції. Крім правильно зазначених поранень, у фільмі була точно відтворена уніформа тих солдатів.

Фільм отримав дві номінації на Оскар, вступивши в боротьбу за статуетки "Кращий звук", і "Кращий монтаж звуку".

 
Трейлер до фільму Врятований
Фільм Врятований дивитися онлайн

Рецензії на фільм Врятований
Додати рецензію
 
Уцелеть в аду Юрий Шевченко, 08 січня 2014
Афганистан. 2005-й год. Правительство США проводит операцию "Красные крылья", цель которой - устранить главу группировки полевых командиров Ахмада Шака. В состав группы входят четыре морских котика - Майкл Мерфи (Тейлор Китч), Маркус Лутрелл (Марк Уоллберг), Дэнни Дитц (Эмиль Хирш) и Мэтт Аксельсон (Бен Фостер). Их миссии ничего не грозит, пока... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
18 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
maks197
maks197 (Львов) 02 лютого 2015 06:44
Це кіно мене дуже вразило, таких мужніх та хоробрих серцем чоловіків як ці четверо, мало де можна зустріти. На кінць фільму я признаюсь, навіть сльоза покотилась. Фільм чудовий
Рейтинг повідомлення: 0
 
Andrew
Andrew 02 березня 2014 11:50
Гавно ! - это не про этот фильм. Хотите посмотреть на тяжелую кровавую работу вояк - милости просим. В исполнении парней - америкосов. Хотите развлекалова на уикенд - Вам не сюда. Мне не жалко потраченых денег.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 25 лютого 2014 08:26
Вот упыри пиндосские. Ахмад Шах Масуд был полевым командиром, который как раз боролся с советской армией во время войны в Афганистане и с Талибаном после вывода войск 40-й армии. Был убит талибами в 2001 году.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 22 лютого 2014 22:51
кто видел,
как фильм?
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 17 січня 2014 19:04
aaaaaaa
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw