Фільм Твоя рука в моїй руці (2012)

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
Фільм Твоя рука в моїй руці
 
Твоя рука в моїй руці
Main dans la main
Рік: 2012
Країна: Франція
Режисери: Валері Донзеллі
Студія: Rectangle Productions
Жанр: комедія, музика
Прем’єра (в Україні): 23.05.2013
Прем’єра (у світі): 10.11.2012
Тривалість: 81 хв
Вікові обмеження (років): 16
Дистриб’ютор: Артхаус Tрафік
Рейтинг IMDB:    Твоя рука в моїй руці
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
7.75 / 10 Голосів: 4
Опис фільму Твоя рука в моїй руці
 

Зустріч Елен і Йокін була зустріччю людей з абсолютно різних світів. Жінка працює в престижній школі танців, а хлопець у фірмі по склу на території провінції. Після випадкового поцілунку, пару пов'язує невідома сила. Тепер вони повторюють рухи один одного, що призводить до ряду курйозних ситуацій. Намагаючись не тільки розібратися в що відбувається, а і якось впоратися з цією проблемою, Елен і Іоаким все більше і більше зближуються. У підсумку вони приходять до логічного консенсусу, який допомагає їм знайти один в одному найближчих людей.

Після ще більшого успіху другого повнометражного фільму "Я оголошую війну" (2011), французька актриса продовжує далі працювати в якості режисера. Не зраджуючи традиціям своїх минулих робіт, Валері Донзеллі бере на головну чоловічу роль актора Жеремі Елькайма. Крім нього в "Твоя рука в моїй руці" з'являються і її друзі Беатріс Де Стаель і Серж Бозон, яких теж можна побачити у всіх її режисерських роботах. Робота над сценарієм, у чому Валері Донзеллі завжди бере участь, почалася ще під час пост-продакшну "Я оголошую війну". Вже тоді режисер знала, кого взяти на головні виконавчі ролі. Запрошуючи у свої фільми на роль оповідача Филиппа Баррассета, режисер і в цей раз не зраджує собі. Сцена поховання Констанції, до речі, в якійсь мірі є автобіографічним моментом з життя самої режисера. Це була данина тому дню, коли у неї в 2011 догоду померла мама. У цей час вона була на Каннському кінофестивалі. Спеціально для зйомок епізоду з танцем Йокіна був запрошений танцюрист легендарного хореографа Піни Бауш, який став дублером Жеремі Елькайм.

 
Трейлер до фільму Твоя рука в моїй руці
Фільм Твоя рука в моїй руці дивитися онлайн

Рецензії на фільм Твоя рука в моїй руці
Додати рецензію
 
Счастливы вместе Ксеркс, 24 травня 2013
Фильм с подобным названием заведомо обречен быть либо жестоким хоррором с элементами реализма, либо же премилой мелодрамой, и в данном случае - это явно второй вариант. Правда, с легким комедийным уклоном. Пожалуй, только французы умеют снимать подобные благоглупости, не избегая при этом вплетать в общий "венок" (без всяких... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
21 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
g0zzy
g0zzy (Киев) 05 червня 2013 20:25
Фильм не нуждается в критике, поскольку критиковать абсолютно нечего...
Сюжет - косорукая версия сиквела "их поменяли телами". Фабулу шатает от комедии к драме. Нет изящества, нет гибкости, все топорно. Даже самые красивые кадры вышли шаблонно, потому что полностью по науке. Мыслей в головах героев проносится много, но ни одна не оформлена до конца, из-за чего возникает ощущение, что они глупые. Сюжетные линии не выписаны вообще, словно сценарий ключница писала в то время, как профессиональные сценаристы бастовали.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 28 травня 2013 13:54
Замечательное кино!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 26 травня 2013 15:10
Что за ужасная рецензия?
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw