Фільм Маніяк (2012)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Маніяк
 
Маніяк
Maniac
Рік: 2012
Країна: США, Франція
Режисери: Франк Хальфун
Студія: La Petite Reine
Жанр: трилер, жахи
Бюджет: 6 млн. дол. США
Прем’єра (в Україні): 28.03.2013
Прем’єра (у світі): 26.05.2012
Тривалість: 90 хв
Вікові обмеження (років): 21
Дистриб’ютор: Каскад Україна
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
7.50 / 10 Голосів: 8
Опис фільму Маніяк
 

Вдень Френк Зіто звичайний продавець у магазині манекенів, а от вночі... Коли Лос-Анджелес занурюється в липку павутину темряви, Френк виходить на полювання, яке повинне принести йому черговий трофейний скальп з голови якої небудь красивої дівчини. Так він задовольняє тугу по матері, яка нещодавно померла. Це моторошне життя триває до тих пір, поки хлопчина не знайомиться з Анною, яка працює фотографом. Між молодими людьми почало зароджуватися щось схоже на любов, що призводить Френка на розпуття, де один шлях - благополучне життя, а інший задоволення пристрасті свого "темного попутника".

Для Франка Халфуна це третя режисерська робота, яка, швидше за все, стане одним з його найкращих фільмів. Правда "Маніяк" це не нова історія, це рімейк. В оригінальній кінострічці знявся її ж сценарист Джо Спінелл, актор, з досить таки специфічною зовнішністю. Спінелл зіграв тоді похмуруі страшну людину, в чому йому допомогла його зовнішність. Еллайа Вуду, втілившому образ душевнохворого серійного вбивці в перезйомці, теж особливо старатися не довелося. Його вже можна було бачити у схожій ролі у фільмі "Місто гріхів" (2005), де він зіграв підлітка-людожера. Щоправда цього разу акторові довелося проявити більшу майстерність, ніж у випадку з екранізацією коміксу Френка Міллера. Оригінальний фільм "Маніяк" не сказати б, що є культовим, але, з іншого боку він відомий практично кожному, хто вважає себе не просто кіноманом, а істинним синефілів. Як і у випадку із стрічкою вісімдесятих, нова версія не поступається їй за кількістю і "якістю" сцен жорстокості і насильства, які місцями викликають навіть огиду. Але, як мовиться, на смак і колір, товаришів немає і версія Франка Халфунга при всьому своєму не дуже здоровому сюжеті повинна сподобається справжнім шанувальникам слешерів.

 
Трейлер до фільму Маніяк
Фільм Маніяк дивитися онлайн

Рецензії на фільм Маніяк
Додати рецензію
 
Тупейных дел мастер Алексей Першко, 26 березня 2013
В далеком 1980-м году режиссер Уильям Люстиг снял ленту «Маньяк», которая хоть и была ярким представителем класса так называемых «би-муви», все же произвела на зрителя и критиков изрядное впечатление не только своей кровавостью, но и целым рядом формальных находок в визуальной области. Одна из них вдохновила и создателей современного римейка... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
23 травня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 03 квітня 2013 19:09
Просидел час, больше не смог. Не о чём!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 30 березня 2013 21:12
Фильм ужасный,не качественный,и тошнотный....НЕ ХОДИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 30 березня 2013 13:01
Фільм сподобався. Цікаво споглядати, як психічно хвора людина бачить навколишнє середовище.Хороший актор, не очікувала такої живої гри. Фінальна сцена вражає. Фільм не залишає байдужим - це точно. Оригінальна подача, форма вираження, образи...
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 30 березня 2013 09:53
первый фильм от которого меня физически затошнилоWellне ходите
Рейтинг повідомлення: 0
 
toprunner
toprunner 29 березня 2013 06:57
Назагал, згоден з оцінкою Олексія Першко.
Аналізуючи фільм відразу після перегляду, дійшов висновку, що єдине чим вражає фільм - невмотивована жорстокість і натуралістичність сцен свіжування людей, інші складові фільму важко було розгледіти крізь той жах що відбувався на екрані. Це самий моторошний фільм який я можу пригадати, але я не любитель цього жанру.
Але якщо проаналізувати компоненти фільму і зосередитись на його ідеї (спроби передати бачення світу очима маніяка), то фільм не такий простий і порожній як може видатись на перший погляд.
Не можу рекомендувати через жорстокість і кривавість, але фільм дуже нетривіальний.
 
ПС Якщо наважитесь сходити, попкорн не беріть - на цьому фільмі він пагано йде. Візьміть краще горілки по стопарю на брата, щоб "освіжити смак" до життя після перегляду.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 28 березня 2013 14:12
Я думала, що творці "декстера" запатентували вираз "Темный попутчик"))
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 28 березня 2013 13:21
актёр не очень подходит на эту роль ,хотя может такие тихони и вырастают такими ...
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 24 березня 2013 17:34
Правильно буде маніяк
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw