Фільм Мир Вашому дому! (2017)

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
Фільм Мир Вашому дому!
 
Мир Вашому дому!
Мир Вашому дому! / Тев'є
Рік: 2017
Країна: Україна
Режисери: Володимир Лєрт
Студія: Kinofabrika Production, Lert & Karnovsky films
Жанр: мелодрама, трагікомедія
Бюджет: 2.5 млн. дол. США
Прем’єра (в Україні): 26.10.2017
Прем’єра (у світі): 21.10.2017
Тривалість: 120 хв
Вікові обмеження (років): 12
Дистриб’ютор: B&H
Бокс-офіс: 483 848 грн.
Рейтинг IMDB:    Мир Вашому дому!
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.85 / 10 Голосів: 175
Очікування фільму  |   Ваша оцінка:
Опис фільму Мир Вашому дому!
 

Звичайне українська село початку ХХ століття. Місцевий єврей-сват організовує найоригінальніші шлюби. Він же шукає і наречену для багатого м'ясника Лейзера. Але ця історія більше про молочника Тев'є – бідного роботягу, який дбає про майбутнє своїх улюблених дочок. Він хоче їх вдало видати заміж, щоб вони не знали тягот бідності, щоб жили щасливо. Тев'є хоче віддати одну з дочок за м'ясника Лейзера, але багато що стоїть перешкодою цьому шлюбу. Як мінімум бажання тієї самої доньки...

Фільм створений за мотивами п'єси Григорія Горіна "Панахидна молитва", яка у свою чергу є втіленням збірки Шолом-Алейхема "Тев'є-молочник".

Зйомки картини проводилися недалеко від Києва, Україна, зокрема в Національному музеї народної архітектури "Пирогово" – одному з найбільших музеїв під відкритим небом. А сам процес створення проекту тривав більше 5 років.

Режисером стрічки є Володимир Лерт. Він раніше працював над фільмами "Відторгнення" (2009), "Ніч святого Валентина" (2016).

У картині зіграли: Євген Князєв ("Утеча" (2005), серіал "Вольф Мессінг: Той, хто бачив крізь час"), Андрій Кайков ("6 кадрів"), Віктор Андрієнко ("Той, хто пройшов крізь вогонь" (2011)), Володимир Долинський ("Ярик" (2007), серіал "Шляховики").

Реліз стрічки відбудеться 7 вересня 2017 року.

 
Трейлер до фільму Мир Вашому дому!
Фільм Мир Вашому дому! дивитися онлайн

Рецензії на фільм Мир Вашому дому!
Додати рецензію
 
Смак #зради, запах #перемоги PavelChap, 01 листопада 2017
Бідний Тев'є-молочник все життя прожив в селі Анатівка. У нього п'ять дочок і свої батьківські плани на їхнє майбутнє. Однак він не врахував, що молоде покоління вже не бажає сліпо підкорятися волі предків. Стрічку знято за мотивами п'єси Григорія Горіна «Поминальна молитва», що, в свою чергу, заснована на циклі оповідань про... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
22 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 12 лютого 2018 13:36
отличный йфильм
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw