Фільм Місія Неможлива: Нація ізгоїв (2015)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Місія Неможлива: Нація ізгоїв
 
Місія Неможлива: Нація ізгоїв
Mission: Impossible - Rogue Nation
Рік: 2015
Країна: США, Гонконг, Китай
Режисери: Крістофер МакКуоррі
Студія: Paramount Pictures, Bad Robot, Skydance Productions
Жанр: пригоди, трилер, екшн
Бюджет: 150 млн. дол. США
Прем’єра (в Україні): 06.08.2015
Прем’єра (у світі): 23.07.2015
Тривалість: 131 хв
Вікові обмеження (років): 16
Дистриб’ютор: B&H
Бокс-офіс: 21 047 043 грн.
Рейтинг IMDB:    Місія Неможлива: Нація ізгоїв
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.00 / 10 Голосів: 112
Опис фільму Місія Неможлива: Нація ізгоїв
 

 Для бувалого Ітана Ганта і його команди настали не найлегші часи. Його роботодавця - агентство МВФ розформовують і, як виявилося, не без участі таємничого Синдикату. Ця надсекретна організація вербує фахівців, агентів-ізгоїв, яких можна використовувати навіть для підриву безпеки держав, якщо за це добре заплатять. Але Ханту ніхто не вірить, коли він відкриває існування Синдикату. Агенту нічого не залишається, як виконати місію, яка може стати для нього останньою.

Розрив між цим фільмом і попередньою частиною "Місія неможлива" обчислюється періодом в чотири роки. Про початок роботи над фільмом "Місія неможлива: Нація ізгоїв" кіностудія Paramount Pictures оголосила в 2013 році. І вже тоді стало відомо, що Бреда Берда замінить режисер Крістофер МакКуоррі. З ним, до речі, Том Круз встиг попрацювати над стрічкою "Джек Річер" по одній з книг Лі Чайлда.

Спочатку прем'єра екшна "Місія неможлива: Нація ізгоїв" повинна була пройти в грудні 2015 року. Однак вона була перенесена на липень, щоб уникнути конкуренції з новими частинами "Зоряних воєн" і стрічки про Бонда. Підбір акторів на головні і близькі до них ролі тривав до осені 2014 року. Наприклад, якщо Круз і Джеремі Реннер підписали контракт в травні 2014, то Алек Болдуін приєднався до касту в серпні.

Як і в попередній частині, Том Круз і тут не побоявся виконувати трюки особисто. Особливо варто виділити сцену з літаком. Саме колишній чоловік Ніколь Кідман знімався на висоті 1.5 кілометра, без всяких каскадерів і дублерів. Це не остання частина "місії". Вже на етапі створення п'ятої частини було вирішено приступити в 2016 до роботи над продовженням.

 
Трейлер до фільму Місія Неможлива: Нація ізгоїв
Фільм Місія Неможлива: Нація ізгоїв дивитися онлайн

Рецензії на фільм Місія Неможлива: Нація ізгоїв
Додати рецензію
 
З місією по життю iromashchenko, 24 вересня 2016
Перша частина франшизи, яка вийшла у 96 році і свого часу була переглянута у форматі VHS, дуже сподобалась. Фільм тоді тримався не стільки на Томі Крузі, скільки на загалом на всіх акторах: Джон Войт, Жан Рено, Вінг Реймс, Емануель Беар. Все було гармонічно і оригінально. Чудовий сюжет, музика, напруга, і... Детальніше
 
Козыри на стол Юрий Шевченко, 05 серпня 2015
Пока Итак Хант (Том Круз) пытается выйти на след таинственной террористической организации Синдикат, глава ЦРУ Алан Ханли добивается расформирования отряда "Миссия невыполнима". Ханту приходится пуститься в бега и продолжить преследование главы Синдиката Соломона Лейна (Шон Харрис). Естественно, не в одиночку - ему помогут как старые друзья Бенджи Данн (Саймон Пегг),... Детальніше
 
Миссия для изгоев Алексей Першко, 04 серпня 2015
Кассовый успех новой ленты «Миссия невыполнима» Кристофера МакКуорри, имеющий место на 32 территориях, где она уже вышла, вполне оправдан. Авторы «Миссии» смогли и сделать ленту вполне современной, и в то же время выдержать ее лучших традициях франшизы. Как следует из доклада главы ЦРУ (Алек Болдуин), деятельность отряда «Миссия невыполнима» крайне непрофессиональна,... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
21 квітня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гість
Гість 17 серпня 2015 07:08
Д..мо Well
Ушли с показа. Это не фильм. Нарезка каких-то кусков для детишек лет до 9-ти.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 14 серпня 2015 07:17
Фільм нудний і затянутий (2 години сприймаються ніби 3). Не раджу витрачати гроші і час, ліпше в парку прогулятися.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 13 серпня 2015 12:12
ушел после 30 минут просмотра этого ширпотреба... Очередной заказ пиндосовского госдепа... Кино для людей , не обремененных интеллектом. Впрочем, Голливуд, как известно, на это и делает ставку... Вывести армию жующих животных. Как говориться, челядь воспитывать нужно "правильно".
Рейтинг повідомлення: 0
 
Алекс
Алекс 08 серпня 2015 22:58
Отличный, качественный фильм!!!!!!! Рекомендую всем, кто хочет драйва, сюжета достаточно содержательного, ну и конечно шикарных эффектов!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 07 серпня 2015 22:07
Затянуто. Нудновато и туповато. Логики в поступках героев ноль. Это даже раздражало. Походу самих актеров, игравших персонажи это тоже доставало. Многие сцены можно было снять короче, например опера. Единственный зачет - гонка на мотоциклах. Фильм сняли без души - тупо забрать бабло. Вердикт - фильм отстой
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 07 серпня 2015 16:44
там в предыдущем отзыве - не третья часть, а предыдущая...
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 07 серпня 2015 16:44
Фильм хороший. После откровенно неудачной (скатившейся до уровня комикса) третьей части, эта часть - возвращение к стилю и духу первых двух частей, даже больше к первой))) в общем, франшиза будет жить, впереди еще много серий. Смотрится на одном дыхании.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 07 серпня 2015 14:22
Шикарный фильм,смотрела тут kinoparkos.pw/film/2370/?s=13831&play
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 30 листопада 2013 12:08
Ну наконец-то заявили пятую часть! Предыдущая была просто замечательной, надеюсь, эта не опустит планку, хотя будет не просто.
Рейтинг повідомлення: +1
 
Схожі фільми
 fk tw