Фільм Мордекай (2015)

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
Фільм Мордекай
 
Мордекай
Mortdecai
Рік: 2015
Країна: США
Режисери: Девід Кепп
Студія: Lionsgate, Infinitum Nihil
Жанр: комедія, кримінал
Бюджет: 60 млн. дол. США
Прем’єра (у світі): 21.01.2015
Тривалість: 107 хв
Вікові обмеження (років): 12
Дистриб’ютор: UFD
Рейтинг IMDB:    Мордекай
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.75 / 10 Голосів: 50
Опис фільму Мордекай
 

Елегантний і злегка ексцентричний Чарльз Мордекай - справжній цінитель мистецтва і трохи шахрай. Адже коли ти знаходишся в сфері, де творіння людського генія коштують дуже багато грошей, то як інакше. Ось тому за ним полюють російські бандити, британське розвідувальне бюро Mi5 і ще незрозуміло хто. А Мордекаю, тим часом, треба знайти вкрадене полотно, в якому прихований ключ до банківського сейфа. А в ньому буде золото нацистів. Завдання для пройдисвіта Чарльза дуже просте - вижити і об'їздити весь світ у пошуках картини.

Для Пола Беттані і Джонні Деппа стрічка «Мордекай» став третім спільним проектом. Раніше вони зустрічалися на майданчику фільмів «Турист» та «Перевага». Депп раніше встиг попрацювати і з Кеппом, який запросив актора для екранізації роману Стівена Кінга «Таємне вікно». На головну жіночу роль продюсери стрічки хотіли спочатку запросити актрису голландку Керіс ван Хаутен.

Знятий Девідом Кеппом фільм ґрунтується на одній з історій літературного героя Кирила Бонфільолі. Події книг Бонфільолі беруть початок в Англії, тому знімати фільм вирішили теж там, хоча були й інші варіанти. Робота закипіла в Лондоні 21 жовтня 2013.

Вуса персонажа Деппа це дуже важливий елемент характеру Чарльза Макабри. Для цього візажист Джоел Харлоу виготовив тридцять вусів. Крім того, він зробив акторові ще пару зубних протезів, з якими вусатий герой виглядав би трохи по-мультяшному.

І хоча комедія сама по собі не є бойовиком, однак, присутня деяка кількість екшн-сцен. Для їх розробки та постановки запросили Роулі Ірлема. Координатор трюків має у своїй фільмографії такі проекти, як «Прометей», «007 Координати Скайфолл», «Вартові галактики», «Тор 2: Царство темряви» та ін.

 
Трейлер до фільму Мордекай
Фільм Мордекай дивитися онлайн

Рецензії на фільм Мордекай
Додати рецензію
 
Усатая оказия Ксеркс, 19 травня 2015
Поистине, удивительное "достижение": с этим набором великолепных актеров, задействованных в картине - и выпустить подобную "клюкву"! При этом Девид Кепп хотя и более известен как отменный сценарист ("Смерть ей к лицу", "Миссия невыполнима", "Тень" и.т.д), но и режиссерский опыт у него имеется, например, то же "Тайное окно" по Кингу все... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
21 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 06 травня 2015 21:19
не надо его выпускать уже) Фильм гавно
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 01 квітня 2015 07:39
fy
Рейтинг повідомлення: 0
 fk tw