Фільм Моя русалка, моя Лореляй (2013)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Моя русалка, моя Лореляй
 
Моя русалка, моя Лореляй
Моя русалка, моя Лореляй / Лорелей
Рік: 2013
Країна: Україна, Росія
Режисери: Нана Джорджадзе
Жанр: драма, мелодрама
Прем’єра (в Україні): 16.04.2015
Прем’єра (у світі): 12.10.2014
Тривалість: 80 хв
Вікові обмеження (років): 16
Дистриб’ютор: 435 FILMS Distribution
Рейтинг IMDB: 7.00/10 (Голосів: 26)
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
6.91 / 10 Голосів: 31
Опис фільму Моя русалка, моя Лореляй
 

Як свідчить знаменитий вірш А. С. Пушкіна - "Коханню всякий вік покірний". Саме під такий рядок життєвого улюбленця потрапили головні герої фільму Федір і Нюрка. Хлопчику всього 14 років, тоді як Нюра старше нього на 4 роки і вона вже заробляє на життя. Щоправда робота ця не зовсім благородна, нехай і має глибоке коріння в історії. Простіше кажучи, Нюрка - повія. Однак це нітрохи не заважає знайти двом юним душам якусь гармонію. Адже настільки чисте почуття абсолютно змінює будь-кого, хто потрапляє під чари амура.

Зйомки фільму лауреат Каннського кінофестивалю Нана Джорджадзе проводила в Одесі. При цьому режисер проживає в Німеччині. В якості оператора грузинка взяла свого сина Міхо Квірікадзе. Фінансування "Моя русалка, моя Лореляй" отримала з двох джерел. Одним із спонсорів виступило "Держкіно України" (30%), якому допомогла грошима Росія (70% бюджету). У підсумку на всю виконану Джорджадзе роботу пішло близько 900 тисяч доларів. У той час як попередні фільми режисера виходили з-під пера її чоловіка Іраклія Квірікадзе, сценарій під заголовком "Моя русалка, моя Лореляй" був написаний Дінарою Сеідовою і Наіль Закаряевою. Допомога письменниці режисер пояснює тим, що фільм суто жіноча історія, а тому вона і запросила написати історію незвичайної любові своїх подруг.

Під час показів на різних кінофестивалях стрічка отримувала переважно хороші відгуки. Крім того, фільм був записаний в конкурсах саме як український. Адже виробництвом займалася кінокомпанія "Вікторія", заснована в Одесі. Крім того, в якості оператора і художника виступали українці, які допомагали своїм колегам з Грузії.

 
Трейлер до фільму Моя русалка, моя Лореляй
Фільм Моя русалка, моя Лореляй дивитися онлайн

Рецензії на фільм Моя русалка, моя Лореляй
 
На цей момент рецензії немає. Ви можете бути першим її автором! Додати рецензію
Коментарі
 
Ім’я
26 травня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
California
California 22 квітня 2015 11:06
С фильмами Наны Джорджадзе знакома давно, вряд ли ее работы способны оставить кого-то равнодушным. То что она сняла фильм в моей Украине, было для меня наивысшей радостью, поэтому на Русалку пошла в первый же день проката) Не скажу, что фильм очень похож на остальные ее работы - в нем получилось больше Одессы, чем Наны. Получилась классная комедия, с юмором, понятным для всех.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 21 квітня 2015 18:21
Ту не мелодрама, а криминал прорисовывается. Совершеннолетняя проститутка растляет малолетнего парня, романтики я в этом вообще не вижу, куда смотрит цензура, чему учит фильм?
Рейтинг повідомлення: 0
 
Леша_Киев35
Леша_Киев35 19 квітня 2015 14:26
Ничего отвратнее и тупее не смотрел. Купился на высокую оценку фильма тут, а в итоге оказался единственным!!! зрителем в зале (19.04.2015, воскресенье, 14.30, Дрим Таун). И не удивительно, это пожалуй худший фильм, который я когда-либо смотрел. Никому не рекомендую.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw