Фільм Останнє кохання містера Моргана (2013)

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
Фільм Останнє кохання містера Моргана
 
Останнє кохання містера Моргана
Mr. Morgan's Last Love
Рік: 2013
Країна: США, Франція, Німеччина, Бельгія
Режисери: Сандра Неттельбек
Студія: Bavaria Pictures
Жанр: мелодрама
Бюджет: 8 млн. дол. США
Прем’єра (в Україні): 06.02.2014
Прем’єра (у світі): 29.06.2013
Тривалість: 116 хв
Дистриб’ютор: Артхаус Tрафік
Рейтинг IMDB:    Останнє кохання містера Моргана
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.00 / 10 Голосів: 5
Опис фільму Останнє кохання містера Моргана
 

Життя швидкоплинне і часом буває надміру жорстоким. Але ж це не означає, що навіть після втрати коханої і дорогої людини, потрібно ставати черствим і егоїстичним. Таке майже сталося з уже немолодим професором Метью Морганом, викладачем філософії в одному з університетів Парижа. Втративши кілька років тому гаряче кохану дружину, тепер він живе один, поки в один прекрасний момент не зустрічає її, молоду і весняну Полін. Дівчина теж викладає, але танці. Між людьми двох поколінь зав'язується дружба, яка буде корисна обом. Ці дивні відносини розкриють те, що сховане далеко всередині і те, чому тільки належить розпуститися в щось хороше.

Спільний проект країн США, Бельгії, Німеччини і Франції, знятий німкенею Сандрою Неттельбек, зібрав перспективний акторський склад, в який затесався Майкл Кейн. Крім цього маститого британця, драма може ще похвалитися відомим композитором в особі Ханса Циммера.

Підтримуючи те, що відбувається в сюжеті і залучених до виробництва осіб, фільм знімався на території Брюсселя, Кельна, Парижа і Бретана. Самі зйомки почалися ще в 2011 році, стартувавши в серпні. Коли Сандра Неттельбек працювала разом з Франсуазою Дорнер над сценарієм, в головній ролі вона бачила саме Майкла Кейна, до якого і звернулася пізніше з пропозицією знятися в її фільмі. Сам же сюжет стрічки "Останнє кохання містера Моргана" заснований на романі, написаному Франсуазою Дорнер. Правда в літературному першоджерелі головного героя звали пан Арман, що в сценарії поправили. Відгуки високопоставлених кінокритиків в цілому вийшли стриманими, деякі з яких згадували класичну кінострічку "Перед заходом сонця".

Стрічка стала шостою за рахунком спільною роботою оператора Міхаеля Бертль і режисера Неттельбек, яка запрошує чоловіка ще з початку своєї кар'єри.

 
Трейлер до фільму Останнє кохання містера Моргана
Фільм Останнє кохання містера Моргана дивитися онлайн

Рецензії на фільм Останнє кохання містера Моргана
Додати рецензію
 
Дотянуться до небес Ксеркс, 31 січня 2014
Великолепный британский актер Майкл Кейн, обаятельная Клеманс Поэзи (Флер Делакур из "Гарри Поттера", "Залечь на дно в Брюгге"), неузнаваемая "агент Скалли" Джиллиан Андерсон и... пожалуй, это все самое ценное, что мы можем занести в актив новой ленты германского режиссера Сандры Неттельбек ("Неотразимая Марта"), которая снимает кино... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
21 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
PROFE7OR
PROFE7OR (Сумы) 13 листопада 2015 23:02
Крепкое жизненное, настоящее кино с сентиментальной лирикой в душе. Немного походит на сон или сказку, которая имеет место в жизни. Рекомендую!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Елена
Елена 08 лютого 2014 10:43
Прекрасный чувственный фильм.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw