Фільм На грі (2009)

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
Фільм На грі
 
На грі
На игре
Рік: 2009
Країна: Росія
Режисери: Павло Санаєв
Жанр: бойовик, пригоди
Бюджет: 3 млн. дол. США
Прем’єра (в Україні): 10.12.2009
Прем’єра (у світі): 26.11.2009
Тривалість: 90 хв
Вікові обмеження (років): 16
Дистриб’ютор: UFD
Рейтинг IMDB:    На грі
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
6.70 / 10 Голосів: 10
Опис фільму На грі
 

Після оглушливої перемоги на турнірі по кіберспорту команді геймерів вручають диски з тільки що розробленою грою. Запустивши гру, кожен з них піддається впливу, що переводить їх ігрові здібності в реальні. Тепер і в житті вони кращі бійці, стрільці і гонщики.

Після оглушливої перемоги на турнірі по кіберспорту команді геймерів вручають диски з тільки що розробленою грою. Запустивши гру, кожен з них піддається впливу, що переводить їх ігрові здібності в реальні. Тепер і в житті вони кращі бійці, стрільці і гонщики. 

Ця подія не залишається непоміченою. Владні структури шляхом шантажу, обману і підкупу пропонують геймерам "роботу". Але як тільки обман розкривається, стає зрозуміло, що вони не герої, що рятують країну, а банальні наймані вбивці. Встає питання: як бути далі? До того ж дисків у виробника ще багато, і поява таких же, як вони, профі – це питання часу. 

Тепер перед геймерами стоїть задача знайти тираж і... або знищити його, або, створивши і очоливши цілу армію геймерів, диктувати колишнім господарям свою волю... Команда розділилася. Кожен іде до своєї мети.

 
Трейлер до фільму На грі
Фільм На грі дивитися онлайн

Рецензії на фільм На грі
Додати рецензію
 
Геймер > На грі reminn, 12 листопада 2009
Через два тижні після російської прем'єри на наші екрани виходить фільм "На грі". Мені сподобався ще трейлер до фільму, де акцентувалася увага на те що це фільм Павла Санаєва режисера фільмів "Останній уік-енд" та "Нульовий кілометр" (ні я розумію коли у трейлері пишуть від режисера Джеймса Кемерона,... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
22 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 13 жовтня 2010 09:29
кто нить знает чё за файтинг был на турнире?
Рейтинг повідомлення: 0
 
Вика
Вика 07 травня 2010 14:59
Я просто без ума от этого фильма!!!Он просто ППЦ какой клёвый!это мой самый любимый фильм!!!!!!!Особееено там классный Серёга Чирков!!
Рейтинг повідомлення: 0
 
илюзия
илюзия 05 травня 2010 19:41
Охренеть!! Крутой фильм, главное со смыслом...не стоит заигрываться!!!=)
Рейтинг повідомлення: 0
 
Svetonebo
Svetonebo (Киев) 06 березня 2010 07:30
Когда долго играешь, скажем, в гоночную Need For Speed, то лучше бы потом некоторое время не садиться за руль настоящей машины и даже за штурвал развлекательного карта, - а то ведь так и тянет сократить трассу напрямую. А после командных пробего и выстрелов в Counter Strike идешь по родному офису и мысленно просчитываешь - так, вот тут можно подпрыгнуть на стул, потом по шкафу, если присесть, и... бррр...
Игра лезет в наш мозг.
Поэтому совершенно не удивительно, что один за другим вышли на экраны кинотеатров "их" "Геймер" и "наша" "На игре". Хотя, по-моему скромному, в прошлом - геймерскому мнению, пик компьютеhных игрулинок уже прошел, но зато они стали более изощренные, более реальные что ли... И не удивительно, что теперь сценаристы придумали наделить геймеров их игровыми качествами - гонщик в игре стал гонщиком в жизни, стрелок - стрелком...
А в любой игре, как и в жизни, главное что?.. Не заиграться. Не считать человеческие жизни «фрагами».
Написано "Продолжение следует". Конечно, следует. Пока это будет прибыльно.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Rowdy
Rowdy 10 грудня 2009 20:34
Неплохой динамичный фильмец. Смотрится на одном дыхании. Единственное, что напрягает: надо ждать концовку в феврале. Иными словами, "Геймер" отдыхает... Well))
Рейтинг повідомлення: +1
 
Romeshka
Romeshka (Киев) 10 грудня 2009 14:15
Вроде не плохо....!!!!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw