Фільм Небраска (2013)

Увійти через
Реєстрація
 
100 речей та нічого зайвого
Фільм Небраска
 
Небраска
Nebraska
Рік: 2013
Країна: США
Режисери: Александр Пейн
Студія: Echo Lake Productions
Жанр: драма, пригоди
Бюджет: 12 млн. дол. США
Прем’єра (у світі): 23.05.2013
Тривалість: 110 хв
Вікові обмеження (років): 16
Рейтинг IMDB:    Небраска
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
9.33 / 10 Голосів: 3
Опис фільму Небраска
 

Вуді Грант уже зовсім не молодий і самотній, від чого рятувала випивка. Несподівано чоловік вигравати шалену суму грошей, за якою, однак, потрібно їхати в інший штат. І це якраз до речі, тому що рахунки підтискають, а платити нічим. За грошима він вирішує їхати разом зі своїм сином, з яким останнім часом у них не дуже ладиться. Грант молодший вже довгий час не спілкувався зі своїм батьком і навіть не вірив у виграш. Під час поїздки в інший штат, з ними відбувається багато пригод, чому Вуді і зважився взяти попутником свого сина. Поступово, між чоловіками руйнується той бар'єр, який вони так довго і "ретельно" будували.

Працюючи над фільмом "Про Шмідта" (2002), Александр Пейн попався на очі сценарій "Небраски", від якого він опинився, так як в цей час мав плани на фільм "На узбіччі". Обидва ці фільму належали до класу "роад муві" і Пейн просто не хотів знімати два фільми поспіль. Але, все ж виявляючи інтерес до проекту, він пророкував на головну роль Джина Хекмен і Брюса Дерна. Після численних спроб, серед яких були і Джек Ніколсон, і Роберт Дюваль, на роль все ж затвердили Брюса Дерна. На роль же Гранта молодшого трохи пізніше розглядалися Кейсі Афлек і Пол Радд. Знімаючи драму, Александр Пейн спеціально розбавив її зворушливими і місцями комедійними моментами, плюс до всього стрічка повністю знята на чорно-білу плівку. Зокрема колір був обраний не даремно, Пейн намагався дотримуватися класичних поглядів на американську драму. У купі з пейзажами і поетичною естетикою, стрічка постала в такому вигляді, в якому зараз мало хто знімає. Цікавий факт, що чорно-біла естетика була введена в процес зйомки проти волі студії Paramount Pictures. Зйомки проходили на території штату Небраска, Вайомінгу, Буффало, Монтани і Рапід-Сіті, відповідно до сюжетними локаціями. Вперше фільм представлений на Канському фестивалі 2013 року, де відразу ж отримав дуже багато позитивних відгуків, в тому числі і від іменитих американських критиків.

Рецензії на фільм Небраска
 
На цей момент рецензії немає. Ви можете бути першим її автором! Додати рецензію
Коментарі
 
Ім’я
17 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
PROFE7OR
PROFE7OR (Сумы) 18 лютого 2014 11:30
Сильное кино, достойное новой классики в кино. Сделано в чёрно-белом цвете, где подчёркивается глубина акцентов в любом кадре. Передаёт всю теплоту, связывающую временных рамок и поколений.
Рейтинг повідомлення: 0
 fk tw