Фільм Новизна (2017)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Новизна
 
Новизна
Newness
Рік: 2017
Країна: США
Режисери: Дрейк Дорімус
Студія: Scott Free Productions
Жанр: драма, мелодрама
Прем’єра (в Україні): 21.12.2017
Прем’єра (у світі): 25.01.2017
Тривалість: 112 хв
Вікові обмеження (років): 16
Дистриб’ютор: Svoe Kino
Рейтинг IMDB:    Новизна
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
6.87 / 10 Голосів: 74
Очікування фільму  |   Ваша оцінка:
Опис фільму Новизна
 

 XXI століття – століття сучасних технологій і маси можливостей. Тепер можна знайомитися з людьми прямо не виходячи з дому. Для цього було створено спеціальний мобільний додаток WINX, де потрібно всього лише вибирати людей, які подобаються. Варіантів насправді безліч, точно когось цікавого для себе знайдете. У Лос-Анджелесі таким чином зустрілися Габі й Мартін. Спочатку вони довго-довго говорили, а потім зрозуміли, що закохалися один в одного. Це було повне захоплення одне одним. Вони вирішили побудувати свої стосунки абсолютно чесними й вільними. Ніяких секретів, будь-які найнезвичайніші бажання й повне взаєморозуміння – ось чого домагалися Габі й Мартін.

Режисером фільму став Дрейк Дорімус, який раніше працював над проектами "Як божевільний" (2011), "На повні груди" (2012), "Рівні" (2015).

У картині зіграли: Ніколас Холт ("Самотній чоловік" (2009), "Божевільний Макс: Дорога люті" (2015), серіал "Молокососи"), Лая Коста ("Форс Росс: У пошуках пригод" (2014), "Вікторія" , "Пальми в снігу" (обидві 2015)), Денні Х’юстон ("21 грам" (2003), "Люди Ікс: Початок. Росомаха" (2009), "Ви не знаєте Джека" (2010)) та інші.

Прем'єра стрічки відбулася 25 січня 2017 року на кінофестивалі "Санденс", США.

Кінокритики сайту http://www.metacritic.com поставили фільму оцінку 50/100.

 
Трейлер до фільму Новизна
Фільм Новизна дивитися онлайн

Рецензії на фільм Новизна
Додати рецензію
 
Омлет любви Алексей Першко, 20 грудня 2017
Любимчик Санденса Дрейк Доремус (теперь это можно утверждать с полнейшей уверенностью – после того, как в 2011-м он стал победителем этого фестиваля с фильмом «Как сумасшедший», все последующие его фильмы включались в программы этого главного смотра американского инди-кино) на сей раз обратил свое внимание на мир, в котором плотские порывы... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
18 квітня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
rteslenko
rteslenko (Киев) 03 січня 2018 02:11
Дивився документальний фільм про секс і полігамію. Там учений розповів, що в наш час інтернету та соцмереж полігамія стане масовою. Можливо, Ваша жінка прямо зараз дивиться в телефон і читає повідомлення від свого "друга"? Статистика говорить про те, що якщо Ви одружилися не з цнотливою дівчиною, а з жінкою, то шанси, що вона зраджуватиме Вам у шлюбі виростають, при чому розмір Ваших ріг росте прямо пропорційно до кількості статевих партнерів, які в неї були до шлюбу. З віком жінки втрачають здатність любити та зберігати вірність чоловікам. Чи любитимете Ви її, коли дізнаєтеся правду?
Рекомендована література: Олег Новосёлов "Женщина. Учебник для мужчин".
Рейтинг повідомлення: 0
 
rteslenko
rteslenko (Киев) 03 січня 2018 02:09
Дивився документальний фільм про секс і полігамію. Там учений розповів, що в наш час інтернету та соцмереж полігамія стане масовою. Можливо, Ваша жінка прямо зараз дивиться в телефон і читає повідомлення від свого "друга"? Статистика говорить про те, що якщо Ви одружилися не з цнотливою дівчиною, в з жінкою, то шанси, що вона зпалжуваьиме Вас у шлюбі виростають, при чому розмір Ваших ріг росте прямо пропорційно до кількості статевих партнерів, які в неї були до шлюбу. Чи любитимете Ви її так само, коли дізнаєтеся правду?
Рекомендована література: Олег Новосёлов "Женщина. Учебник для мужчин".
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw